Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру взяв участь в обговоренні ефективності програм соціального захисту ветеранів АТО

Деталі

28.04.2017 - ATO 1Ветеранам АТО в різних областях України надають різний соціальний захист. ГО «Юридична Сотня» вирішила розібратися в яких містах найефективніше надають підтримку ветеранам АТО та які є відмінності.

Тому, 27-28 квітня у Львові за ініціативи ГО «ВПО «Юридична Сотня» відбулося обговорення за круглим столом головних експертів України з місцевих і обласних програм соціального захисту ветеранів АТО. До заходу долучився начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Радзивіл.

Кожен із представників мав змогу презентувати обласні та місцеві програми соціального захисту ветеранів АТО, ознайомитись із рішеннями, проблемами, бюджетами та практичними підходами з усіх 24 областей. Учасники заходу також ознайомились із адвокатськими практиками щодо кримінальних справ.

За результатами круглого столу ГО «Юридична Сотня» підготує рекомендації до державної цільової програми соціальної адаптації учасників АТО та пам'ятки щодо регіональних пільг ветеранів АТО для кожної області.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua