Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі обговорили, як протидіяти домашньому та гендерно зумовленому насильству

Деталі

DN1Щорічно в Україні близько 1500 жінок помирають від рук власних партнерів. А 3000000 дітей стають свідками різних проявів домашнього насильства. Як допомогти постраждалим і які механізми покарання для «домашніх тиранів» існують? Ці питання обговорювались у Житомирі під час круглого столу «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – квітень 2019 року

Деталі

daidzhest 04Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

Юридичні консультації на телеканалі «UA: Житомир»

Деталі

59106113 2290765390962222 3447488579696066560 nПравові консультації з найактуальніших питань 26 квітня надала заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Чергові сюжети найближчим часом ви зможете побачити у передачі «Ранок на Каналі Житомир». Слідкуйте за ефірами та знайте свої права.

Відповідальність роботодавця, який примушує написати заяву на звільнення у зв’язку із призовом на військову службу

Деталі

ZV1До Пулинського бюро правової допомоги Сергій Гай (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило, чи законні дії роботодавця, який примушує написати заяву на звільнення у зв’язку із призовом на військову службу. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Стягнення аліментів на повнолітніх дітей, які навчаються

Деталі

bpd2До Романівського бюро правової допомоги звернулась Олександра Гайворонська (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило, чи можливо стягувати з колишнього чоловіка аліменти на їх повнолітню дочку, яка навчається. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Порядок отримання податкової знижки на розвиток дитини

Деталі

20181113 1134 plakatДо Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся Іван Павловський (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловік цікавився, який порядок отримання податкової пільги на розвиток дитини. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД.

Детальніше...

Як проголосувати за місцем перебування?

Деталі

LogoВиборець, хто не здатний самостійно пересуватися, має право голосувати за місцем перебування. Про це у списку виборців повинна бути відмітка навпроти вашого прізвища: «НСП» – не здатний самостійно пересуватися. Роз’яснення надано в межах проекту «Я маю право!».

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua