Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Регіональний центр взяв участь у Форумі аполітичної активної молоді

Деталі

12.04 6З метою поширення інформації щодо можливості отримання безоплатної вторинної правової допомоги та про відкритий конкурс із відбору кандидатів на посади начальників, заступників начальників бюро правової допомоги, працівники Регіонального центру 12 квітня взяли участь у Першому Форумі аполітичної активної молоді, який організувала ГО «ХХІ покоління».

Заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська розповіла молоді про систему безоплатної правової допомоги, звернула увагу на переваги безоплатної вторинної правової допомоги, категорії громадян, які мають право на таку допомогу. Також вона наголосила на тому, як важливо вміти захистити себе, знати свої права та номер гарячої лінії Центру.

Окремо заступник директора зупинилася на питанні створення бюро правової допомоги, проведенні конкурсу та умови, на яких можна взяти участь. «Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче бакалаврського рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!», – наголосила Наталія Радушинська.

По завершенню зустрічі начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Олена Герасименко розповсюдила серед присутніх друковану продукцію у вигляді буклетів про Центри з надання БВПД.

Висловлюємо подяку голові громадської організації «ХХІ покоління» Віталію Сівку за можливість взяти участь у Форумі, а також за інформаційну підтримку.

http://portalmolodi.org.ua/home/293-pravova

13.04 4 - forum 13.04 2 - forum
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua