Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Працівники Житомирського МЦ провели зустрічі-інформування із керівництвом держустанов Брусилівського району

Деталі

14 квітня директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Кулик та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Тогунова Вікторія провели ряд зустрічей-інформувань із керівництвом держустанов Брусилівського району, зокрема:

зустрілись з головою Брусилівської районної державної адміністрації Шишковським Анатолієм Леонідовичем. Під час зустрічі обговорили питання проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть свою діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.
зустрілись з головою Брусилівської районної ради Рафальською Ніною Анатоліївною. В ході розмови проінформовано про відкриття бюро правової допомоги, а також про конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників.
відбулась зустріч із секретарем Брусилівської селищної ради Волошенко Аллою Анатоліївною. Метою зустрічі стало обговорення конкурсу з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.
зустрілись з працівниками Центру надання адміністративних послуг Брусилівської районної державної адміністрації. Працівників було проінформовано про відкриття бюро правової допомоги та особливості проведення конкурсу на посади начальників та/або заступників начальників.
зустрілись із заступником директора Брусилівського районного центру зайнятості Іваненко Людмилою Василівною. Під час зустрічі обговорили питання проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України. Також домовились про інформаційну підтримку.
зустрілись із керівником апарату Брусилівського районного суду Вознюк Лесею Олександрівною. В ході розмови була приділена особлива увага утворенню бюро правової допомоги, а також конкурсу на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.
зустрілись з працівниками Брусилівської центральної районної бібліотеки. Основною темою розмови стало відкриття в усіх регіонах України бюро правової допомоги та проведення конкурсу на посади начальників та/або заступників начальників таких бюро. Крім цього, були розміщені інформаційні матеріали.

На всіх зустрічах був присутній керівник Брусилівського районного управління юстиції Юрій Ободзінський.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua