Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 133 гостей та відсутні користувачі

   

У Мін’юсті відбулася спільна нарада Міністра юстиції та керівників у системі БПД

Деталі

22.04.2016 kz meeting 022 квітня 2016 року у Мін’юсті під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка відбулася нарада керівного складу Координаційного центру з надання правової допомоги та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Головна тема наради – обговорення стану виконання плану заходів з реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та розвитку системи безоплатної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 25 грудня 2015 року №2748/5, і Постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвитку системи безоплатної правової допомоги». А також – стану проведення відкритого конкурсу з відбору керівників бюро правової допомоги.

22.04.2016 kz meeting 1

У заході також взяли участь заступники Міністра юстиції Оксана Іванченко та Гія Гецадзе, керівники головних територіальних управлінь юстиції у Рівненській та Миколаївській областях.

22.04.2016 kz meeting 2

Нагадаємо, протягом першого півріччя 2016 року згідно зі згаданим планом, відбувається реформа територіальних органів юстиції, яка є наступним логічним етапом децентралізації послуг Міністерства юстиції України та надання можливості отримання таких послуг у режимі он-лайн з одночасним розширенням доступу до безоплатної правової допомоги та підвищенням її якості. Згідно з планом передбачається створення бюро правової допомоги.

Переглянути план заходів з реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги

Бюро будуть утворені в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють в Україні з 1 липня 2015 року. Ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна і коштів районних та міських управлінь юстиції, які перебувають у стані ліквідації.

У бюро правової допомоги громадяни зможуть скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу - правову інформацію та консультації.

22.04.2016 kz meeting 3 22.04.2016 kz meeting 4
22.04.2016 kz meeting 5 22.04.2016 kz meeting 6
22.04.2016 kz meeting 7
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua