Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Місцевий центр проінформував Коростенський об'єднананий міський військовий комісаріат

Деталі

04.05.2016 - voenkomat 229 квітня працівниками Коростенського місцевого центру була проведена робоча зустріч із працівниками Коростенського об'єднаного міського військового комісаріату Житомирської області.

Під час зустрічі в.о. директор місцевого центру Сергій Орлюк розповів про роботу Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також він зазначив переваги безоплатної вторинної правової допомоги, категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, узгоджено здійснення перенаправлення осіб, які потребуватимуть вторинної правової допомоги до місцевого центру.

Оксана Сергієнко звернула увагу на вирішення правових питань стосовно осіб, які належать до ветеранів війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, та гарантії їх соціального захисту». Зокрема, проблемним питанням на сьогодні є те, що учасники бойових дій витрачають багато часу й зусиль на отримання посвідчення статусу учасника бойових дій. Це питання були взято до уваги працівниками місцевого центру.

Також Сергій Орлюк та Оксана Сергієнко проінформували про створення бюро правової допомоги та конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, оголошений Координаційним центром з надання правової допомоги.

Була проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів та надано інформаційно-роз'яснювальні матеріали стосовно реалізації прав для учасників АТО та бойових дій, військових, мобілізованих у вигляді буклетів та пам'яток.

04.05.2016 - voenkomat 1

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua