Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 137 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Регіональний центр та Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді об’єднали зусилля у напрямку надання правової допомоги та доступу до правосуддя соціально незахищених категорій громадян

Деталі

28.04.2016 - memorandum 328 квітня Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі ЖМЦСССДМ), Регіональний та Житомирський місцевий центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали Меморандум про співпрацю з метою сприяння належного виконання Україною її міжнародних зобов’язань у сфері прав людини, запровадження європейських стандартів у сфері надання правової допомоги та доступу до правосуддя соціально незахищених категорій громадян.

Спільними зусиллями Регіональний та місцевий центри, та ЖМЦСССДМ будуть проводити спільну роботу в межах м. Житомира з організації надання правової допомоги, за потребою, незахищеним категоріям громадян.

Основною формою співпраці буде спільна участь в організації та проведенні інформаційних кампаній, поширення інформації серед населення м. Житомира про діяльність та послуги ЖМЦСССДМ, Регіонального центру та Житомирського місцевого центру.

Меморандум підписали директор Житомирського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Житомирської міської ради Ольга Юрченко, директор Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олександр Гербеда та директор Житомирського місцевого центру з надання БВПД Тетяна Кулик.

Під час підписання Меморандуму були присутні заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська та фахівці з соціальної роботи ЖМЦСССДМ Максим Бабик та Олександр Синиця.

28.04.2016 - memorandum 1 28.04.2016 - memorandum 5
28.04.2016 - memorandum 6 28.04.2016 - memorandum 7
28.04.2016 - memorandum 3 28.04.2016 - memorandum 4

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua