Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

   

У Бердичеві з 4 по 6 квітня надають соціальні послуги ветеранам і інвалідам

Деталі

invalid teritory centerНа життєвому шляху кожного з нас чекають не лише успіхи і радощі. На жаль вистачає невдач і проблем. І не кожному під силу подолати їх самотужки. Особливо тим, у кого за плечима нелегкий багаж прожитих років, обтяжений соціальними проблемами, хворобами та самотністю.

За для підтримки життєдіяльності та соціальної активності громадян представник Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Сікорська та працівники Бердичівського соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 4 по 6 квітня 2016 року проводять спільну роботу по організації і наданню соціальних послуг ветеранам і інвалідам, які потребують сторонньої допомоги.

Саме ці служби щоденно контактують з людьми похилого віку, інвалідами, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги; людьми, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку. Працюючи спільно над однією метою, можна досягнути гарного результату — подолати правову ізоляцію населення нашого міста.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua