Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Створено міжвідомчу робочу групу в рамках Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією та Міністерством юстиції

Деталі

05.05.2016 - work gr26 квітня 2016 року в рамках Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги від 12 лютого 2016 року було утворено міжвідомчу робочу групу з питань розроблення та впровадження заходів, спрямованих на забезпечення права осіб на захист, безоплатну правову допомогу та дотримання гарантій адвокатської діяльності.

Основними завданнями робочої групи є розроблення:

  • спільного плану дій щодо попередження, виявлення та недопущення порушення прав осіб, затриманих за підозрою у вчиненні злочину, на захист, безоплатну правову та дотримання гарантій адвокатської діяльності;
  • порядку регулярного поширення інформації про право на безоплатну правову допомогу та порядку інформаційного обміну відомостями про осіб, які відповідно до положень КПК є затриманими, є підозрюваними, а також до якихзастосовано адмінзатримання чи адмінарешт, або стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою тощо.

Співголовами робочої групи визначено заступника Міністра юстиції України Гію Гецадзе та заступника Голови Національної поліції України - керівника апарату Костянтина Бушуєва.

До складу робочої групи входять керівники Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомогу у Київській області та місті Києві, а також керівники структурних підрозділів апарату Національної поліції.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua