Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Захист прав людей з інвалідністю

Деталі

invalids help 3Захист прав людей з інвалідністю – один із важливих напрямків роботи працівників системи безоплатної вторинної правової допомоги. На жаль, проблем у людей з особливими потребами залишається багато, а реальний рівень їх інтеграції в суспільство є незадовільним. Тому фахівці місцевих центрів та бюро правової допомоги регулярно проводять правоосвітні заходи та консультування.

17 та 24 квітня начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Вовнюк Олена провела семінар на базі Центру підвищення кваліфікації для представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та працівників районних управлінь соціального захисту населення, що опікуються інвалідами, особами з обмеженими можливостями, одинокими непрацездатними громадянами похилого віку Житомирської області.

Під час семінару начальник відділу розповіла про безоплатну правову допомогу. Наголосила на тому, що у разі, якщо соціальні пільги та гарантії, які передбачені для таких вразливих категорій громадян, не забезпечуються відповідними органами та посадовими особами, то особи з обмеженими можливостями, одинокі та особи похилого віку можуть звернутись за захистом порушених прав. Олена Вовнюк розповіла про те, які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога, хто є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, а також яким є порядок звернення за наданням безоплатної вторинної правової допомоги. Окремо зупинилась на можливості отримати адресну правову допомоги, тим хто за станом здоров’я не може особисто звернутися до місцевого центру чи бюро.

invalids help 1 invalids help 2
invalids help 4 invalids help 5
invalids help 6 invalids help 7

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua