Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

   

Турбота в дії: виїзний прийом та адресна правова допомога

Деталі


VPB212 квітня начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та діяльності персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк спільно з першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною та начальником Любарського бюро правової допомоги Оленою Зубко провели виїзний прийом громадян в селі Бичева Любарського району.


Така робота проводиться регулярно, адже мешканці сіл потребують фахової правової допомоги, та через брак коштів, чи відсутності зручного транспортного сполучення не завжди можуть її отримати. Виїзні прийоми та адресна допомога сприяють забезпеченню рівних можливостей вирішувати життєві проблеми у правовий спосіб.

VP1
Під час виїзного прийому мешканців села Бичева цікавили такі питання: як оформити право власності на земельну ділянку у порядку спадкування за заповітом, чи передається у спадок право користування земельною ділянкою, як розірвати договір оренди земельної ділянки, яка відповідальність за несвоєчасне подання електронної декларації та інші. Окрім консультацій, жителям села розповіли про загальнонаціональний проект «Я маю право!» та роздали тематичну друковану продукцію з актуальною правовою інформацією.
Також цього дня адресну правову допомогу отримала мешканка смт. Любар. Жінці роз’яснили порядок оформлення заповіту.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua