Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі обговорили питання попередження гендерної нерівності та насильства в сім’ї

Деталі

31154287 2105973072776465 6846428094618664960 n23 квітня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська взяла участь у круглому столі «Політика держави в сфері попередження насильства в сім’ї та гендерної нерівності». Захід проходив у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.


В обговоренні також взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, доктор історичних наук Іван Ярмошник, заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Житомирській області Олена Шабінська, кандидат юридичних наук Ольга Рудницька та кандидат історичних наук Юлія Магась-Демидас.

31131611 2105972986109807 8548057758920867840 n
Наталія Радушинська розповіла про нові можливості захисту від домашнього та гендерного насилля. Обговорити роль та функції системи безоплатної правової допомоги щодо захисту прав постраждалих від ґендерно зумовленого насильства, в контексті нещодавно прийнятого Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Нагадаємо, що 7 січня цього року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в частині віднесення осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також дітей, до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.
- Сьогодні говорили про домашнє насильство та гендерну рівність з майбутніми вчителями! Адже дуже важливо прищеплювати правову культуру саме дітям, - наголосила Наталія Радушинська.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua