Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 31 серпня по 30 вересня 2015 року включно.

Детальніше...

Керівна рада у приміщенні Регіонального центру

Деталі

118 серпня 2015 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулося засідання керівної ради за участю директора РЦ Олександра Гербеди, заступника директора РЦ Наталiї Радушинської, директорiв місцевих центрів - Тетяни Кулик, Петра Пелешка, Сергiя Орлюка, Дмитра Красовського. До участі в засіданні керівної ради були запрошені головний бухгалтер РЦ Ольга Березовська, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Ольга Яценко, керівник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації Олена Герасименко, заступник керівника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації Олена Вовнюк.

Детальніше...

Cемінар у приміщенні Коростенського міського центру зайнятості

Деталі

212 серпня 2015 року об 11 годині за адресою: м.Коростень, вул. Ольгинська 3, в приміщенні Коростенського міського центру зайнятості, працівниками Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено семінар з безробітними, які перебувають на обліку в Коростенському міському центрі зайнятості Представником від Коростенського міського центру зайнятості була Трихліб Тамара Петрівна — фахівець відділу активної підтримки безробітних Коростенського міського центру зайнятості.

Детальніше...

Прес-конференція на тему: "Децентралізація. Надання безоплатної вторинної правової допомоги" у м.Бердичеві

Деталі

105 серпня 2015 року в Бердичеві відбулася прес-конференція на тему: "Децентралізація. Надання безоплатної вторинної правової допомоги" за участю народного депутата України, радника міністра юстиції Андрія Помазанова, начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олега Горая, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управляння державної реєстрації Валентина Залізнюка, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталії Радушинської і директора Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитра Красовського.

Детальніше...

Прес-конференція щодо діяльності системи БВПД у Житомирській області

Деталі

04.08.2015 press conference 4 серпня 2015 року в Житомирі відбулася прес-конференція на тему: "Децентралізація. Надання безоплатної вторинної правової допомоги" за участю народного депутата України, радника міністра юстиції Андрія Помазанова, начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олега Горая, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управляння державної реєстрації Валентина Залізнюка, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталії Радушинської і директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Кулик. Йшлося про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що функціонують на території Житомирської області, та питань децентралізації в системі надання послуг органами юстиції України.

Детальніше...

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua