Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Допомога інвалідам є прерогативою Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

05.08.2016 - konsultazia Novograd4 серпня до місцевого центру звернулась голова Територіальної первинної організації УТОГу Марія Шевченко разом із двома членами організації для отримання кваліфікованої правової допомоги.

 Одне з питань, що цікавили Марію Шевченко, стосувалось вчинення шахрайських дій відносно інваліда, а інше стосувалось прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно. З усіх спірних моментів клієнтам надана професійна правова допомога спеціалістами місцевого центру.
    Хотілось би зазначити, що Марія Шевченко, вже не вперше звертається до центру за допомогою: зараз їй надається безоплатна вторинна правова допомога з приводу встановлення факту, що має юридичне значення.
    Зі слів голови УТОГу, вона та члени організації дуже задоволені роботою працівників центру та адвокатів, що надають БВПД і побажали успіхів у відкритті бюро правової допомоги. Оскільки в Новоград-Волинському районі є багато людей з інвалідністю, в тому числі членів таких організацій як УТОГ та УТОС, яким необхідний доступ до професійної безоплатної правової допомоги з різних питань за місцем свого проживання.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua