Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 149 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели прийом засуджених Бердичівської виправної колонії (№ 70)

Деталі

11.08.2016 - kolonia 110 серпня у Бердичівській виправній колонії (№ 70) відбувся черговий день відкритих дверей в якому взяли участь фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу правоосвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Ольга Сікорська та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Юрій Антонюк.

Також Бердичівську виправну колонію (№ 70) відвідали представники спостережної комісії на чолі з її головою Михайлом Гайченям, начальник Бердичівського РС УДМС України в Житомирській області Наталія Паламарчук, начальник відділу пенсійного забезпечення Бердичівського УПФ України Сергій Гулюк та інші представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та благодійних організацій.

Перед початком проведення заходу начальник Бердичівської ВК-70 полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк ознайомив присутніх із демографічно-криміногенною характеристикою засуджених, що відбувають покарання в колонії та розповів про заходи, що вживаються адміністрацією установи для поступового поліпшення умов відбування покарання засудженими.

Гості відвідали кімнату надання побачень засудженим, приміщення комунально-побутового призначення, побували у бібліотеці, навчально-консультативному пункті установи та у відділеннях соціально-психологічної служби, де проживають та проводять основний час засуджені. Також учасники заходу ознайомились із умовами тримання засуджених в камерах дисциплінарного ізолятора, карцеру, приміщеннях камерного типу та в секторі для тримання осіб, засуджених до довічного позбавлення волі.

Наостанок фахівці місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели прийом засуджених із особистих питань та роз`яснили про: надання пенсійного забезпечення; оформлення паспорту громадянина України; застосування пільг, передбачених законодавством; порядок відновлення документів; відкриття спадщини; порядок оформлення розлучення та сплати аліментів.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua