Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Місія, бачення та цінності безоплатної правової допомоги

Деталі

05.08.2016 - maket 2Під час спільних тренінгових та стратегічних сесій за участі команд Координаційного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з урахуванням досвіду спільної роботи та пріоритетів розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, були сформовані місія, бачення та цінності системи. Від сьогодні, 5 серпня, ці макети розміщенні у Регіональному центрі з надання БВПД у Житомирській області та передані на місцеві центри.

05.08.2016 - maket 3

НАША МІСІЯ
Захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації
та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.
НАШЕ БАЧЕННЯ
Люди в Україні використовують правові інструменти для вирішення своїх життєвих питань та мають рівний доступ до правосуддя. Мережа незалежних надавачів безоплатної правової допомоги відповідає правовим потребам людей. Територіальні громади та держава визнають важливість і необхідність безоплатної правової допомоги як соціальної гарантії та забезпечують стабільне її фінансування з державного та місцевих бюджетів.
НАШІ ЦІННОСТІ
ГІДНІСТЬ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ
Першоосновою нашої діяльності є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких люди мають рівний доступ до права і правосуддя - незалежно від рівня їх матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості.  Ми працюємо у команді на основі взаємної поваги та взаємної відповідальності. Ми діємо доброчесно, зорієнтовані на клієнта і сповідуємо рівне ставлення до всіх.  Ми віримо, що гідне життя напряму залежить від того, наскільки людина знає свої права, має бажання та можливості їх реалізовувати. Ми пропонуємо людям засоби для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб на противагу узвичаєній у суспільстві корупції.
ДОВІРА ТА ПАРТНЕРСТВО
Ми цінуємо довіру наших клієнтів та партнерів.  Люди звертаються по допомогу до тих, кому вони довіряють. Суспільна довіра є необхідною умовою для розвитку системи безоплатної правової допомоги.  Якість послуг, що їх ми надаємо, залежить від рівня взаємної довіри, на якій ґрунтується наше партнерство з громадами, адвокатами, громадськими організаціями, донорами.  Ми відкриті до співпраці з усіма зацікавленими сторонами та активно розвиваємо партнерство, насамперед, на рівні територіальних громад.
ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ
Як організація, що фінансується коштом платників податків, ми підзвітні перед суспільством за все, що ми робимо. Ми вітаємо зовнішнє незалежне оцінювання нашої діяльності.  Ми регулярно оприлюднюємо актуальну інформацію про всі наші заходи та витрати, зокрема, про заробітну плату кожного працівника, розподіл справ між адвокатами та оплату їх послуг, статистичні показники нашої роботи та аудиторські звіти.  Ми проводимо відкриті конкурси для відбору персоналу. Ми підтримуємо електронну систему публічних закупівель PROZORRO та почали її використовувати на чотири місяці раніше, ніж вимагав закон, для усіх закупівель понад три тисячі гривень.
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
Ми є незалежною складовою системи юстиції. Міністерство юстиції не втручається в нашу операційну діяльність.  Рішення про надання безоплатної правової допомоги приймається згідно закону незалежно від політичних та інших впливів.  Ми не втручаємося в адвокатську діяльність та поважаємо її незалежність.  Як запоруку якості правової допомоги ми підтримуємо вільну конкуренцію поміж її надавачів. Ми сприяємо розвитку мережі незалежних надавачів правової інформації та консультацій і заохочуємо органи місцевого самоврядування залучати до їх надання, передусім, громадські організації.
ІННОВАЦІЇ ТА ПРАГНЕННЯ ДОСКОНАЛОСТІ
Ми прагнемо постійного удосконалення нашої діяльності. Ми чутливі до змін середовища та швидко реагуємо на них. Ми шукаємо нові та нестандартні підходи до розв’язання проблем. Ми постійно навчаємося завдяки обміну досвідом та кращими практиками.    

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua