Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Працівники Овруцького бюро правової допомоги взяли участь у сесії Овруцької міської ради та провели тренінг із посадовими особами ОМС

Деталі

30.08.2016 - trening K25 серпня головний спеціаліст відділу «Овруцьке бюро правової допомоги» Марина Ковальчук взяла участь у 17 сесії Овруцької міської ради 7 скликання та провела тренінг із посадовими особами органів місцевого самоврядування. На сесії були присутні голова міської ради Іван Коруд, перший заступник Анатолій Дяченко, 18 депутатів міської ради, керівники та працівники відділів Овруцької міської ради.

Марина Ковальчук виступила з доповіддю, в якій роз'яснила значення бюро в системі БПД, їх роль для громадян та завдання, що поставатимуть перед працівниками бюро.

«Бюро надаватимуть юридичні консультації всім людям, не залежно від їх майнового стану, здійснюватимуть активне правоосвітництво, забезпечуватимуть доступом до безоплатної вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції», – констатувала Марина Ковальчук.

Окремо вона нагадала категорії громадян, які є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до ст. 14  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та, у разі потреби, представництва своїх інтересів у суді чи складання позовної заяви можуть звернутися як до Коростенського місцевого центру та отримати допомогу кваліфікованого адвоката, так і до бюро.

По закінченню сесії керівникам та працівникам відділів Овруцької міської ради головний спеціаліст відділу «Овруцьке бюро правової допомоги» прочитала лекцію на тему: «Надання допомоги в забезпеченні доступу особи до безоплатної первинної правової допомоги».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua