Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Що таке БВПД та як її отримати – роз’яснив неповнолітнім директор Новоград-Волинського місцевого центру

Деталі

17.07.2016 - zahid 217 серпня директор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Пелешок взяв участь у профілактичному заході служби у справах дітей Новоград-Волинської районної державної адміністрації. Захід відбувся за участю неповнолітніх, які перебувають на обліку, як особи, що скоїли правопорушення.

«Діти мають знати, що їм є до кого звернутися, якщо вони потребують захисту чи юридичної консультації, – відмітив директор місцевого центру. – Саме з цією метою ми зібрали їх сьогодні: роз’яснити про їх права та обов’язки, та про можливість отримати безоплатну вторинну правову допомогу».

17.07.2016 - zahid 1

Неповнолітніх проінформовали про роботу Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема про те, яким чином центр допомагає неповнолітнім, дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також учасників заходу повідомили про розширення системи безоплатної вторинної правової допомоги - створення Баранівського, Ємільчинського, Олевського та Пулинського (Червоноармійського) бюро правової допомоги та їх основні завдання: правопросвітництво у територіальних громадах; надання безоплатної первинної правової допомоги; забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги; забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua