Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Бердичівському місцевому центрі провели семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги

Деталі

18.06.2016 - seminar 116 серпня на базі Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели практичний семінар для новопризначених працівників Андрушівського, Любарського, Попільнянського, Ружинського, Чуднівського, Романівського бюро правової допомоги.

Кожен із працівників місцевого центру презентував роботу свого відділу, намагаючись передати якомога більше інформації для подальшої роботи бюро, разом із тим моделюючи ситуації, які можуть виникнути під час консультування, прийому документів чи доручень. Директор місцевого центру Дмитро Красовський ще раз нагадав про функції бюро та їх практичне застосування.

«Бюро надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (юридичні консультації); забезпечуватимуть доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян); здійснюватимуть активне правоосвітництво); забезпечуватимуть доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції», – відмітив Дмитро Красовський.

Окремо директор центру наголосив, що створення окремих сторінок бюро правової допомоги у соціальних мережах, які б вели самі працівники бюро, є недоцільним. Оскільки це не сприятиме якості поширюваної інформації про можливість отримати БПД та концентруванні новопризначених працівників бюро на їх безпосередніх функціях – консультування громадян.
«Що стосується iнших питань iнформацiйного супроводження дiяльностi центрiв у зв’язку з вiдкрттям бюро, звертаємо Вашу увагу на наступне, – зауважив Дмитро Красовський. – Робота зі 3МІ, а саме: контактування з журналістами, редакторами, написання прес-релізів та інших текстів для ЗМІ, не є функцiями працівникiв бюро правової допомоги».

Новопризначені працівники мали можливість обговорити плани роботи бюро, задати хвилюючі їх питання. А після семінару усі твердо запевнили, що готові приступити до роботи та сумлінно виконувати свої обов’язки: бути ближчими до людей та всебічно допомагати у вирішенні їх проблем.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua