Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Коростенському місцевому центрі провели семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги

Деталі

19.08.2016 - kruhliy stil 117 серпня на базі Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося засідання за круглим столом із нагоди відкриття 1 вересня бюро правової допомоги.

Участь у круглому столі взяли: начальники та головні спеціалісти Лугинського, Народицького, Хорошівського, Малинського, Овруцького бюро правової допомоги; керівник Коростенського міського центру зайнятості Наталія Харакоз; керівник Коростенського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Антоніна Ващенко; начальник Управління праці та соціального захисту населення Коростенської МР Ігор Єсін; головний спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення Коростенської РДА Леся Фещенко; керівник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коростенської РДА Любов Баранівська; начальник Служби у справах дітей Ніна Фіцай; керівник Відділу ДРАЦС по м. Коростеню Галина Жиліна; провідний спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коростенської МР Надія Прокоф'єва.

Перед присутніми виступив в.о. директора Коростенського місцевого центру з надання БВПД Сергій Орлюк та представив учасникам круглого столу працівників, які пройшли відбір на посади начальників та/або заступників начальників, головних спеціалістів бюро правової допомоги у смт. Лугини, Народичі, Хорошів (Володарськ-Волинський), містах Малин та Овруч. Також роз'яснив значення бюро в системі БПД, їх роль для громадян та першочергові завдання, що поставатимуть перед працівниками бюро та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Бюро надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (юридичні консультації); забезпечуватимуть доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян); здійснюватимуть активне правоосвітництво); забезпечуватимуть доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції», – відмітив Сергій Орлюк.     

Під час виступу інтегратор Оксана Сергієнко особливу увагу звернули на ряд заходів,  які здійснюються задля інформування людей: від індивідуальних консультацій, лекцій до виїздів у районні центри, а також у заклади, де перебувають інваліди, діти-сироти, переселенці тощо. «Правова допомога дістанеться й до села», – так Оксана Сергієнко коментує перспективи запровадження бюро, які дозволять спрямувати діяльність на допомогу громадянам, які живуть в селах.

Заступник начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Тетяна Грищенко довела до відома присутніх кількісні показники звернень громадян, надання консультацій, призначень адвокатів, проінформувала про основну категорію питань з яких звертаються громадяни для отримання адвоката тощо.   

Учасники обговорили місію системи надання безоплатної правової допомоги, цінності, що сповідує її команда, бачення подальшого розвитку надання правових послуг. Представники органів місцевого самоврядування активно брали участь в обговоренні, а на завершення підсумували важливість відкриття бюро правової допомоги в районах.

Після того як гості круглого столу залишили Коростенський місцевий центр зі світлими перспективами на майбутнє, з новопризначеними працівниками бюро правової допомоги працівники місцевого центру провели практичне заняття по заповненню необхідних документів під час прийому громадян, обговорили плани роботи та організаційні питання.

19.08.2016 - kruhliy stil 3 19.08.2016 - kruhliy stil 4

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua