Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Житомирі провели установчий семінар для працівників бюро правової допомоги

Деталі

11.08.2016 - seminar 110 серпня у «Шаховій залі» Головного територіального управління юстиції у Житомирській області провели установчий навчальний семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги.
Участь в установчому семінарі взяли працівники бюро правової допомоги, директори Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення взаємодії із суб’єктами надання первинної правової допомоги управління координації системи надання безоплатної правової допомоги Олександр Гриб, директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирослава Пилипчинець.

11.08.2016 - seminar 2

Під час семінару присутнім продемонстрували презентацію про систему надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області. Зокрема, кожен із директорів охарактеризував діяльність місцевих та Регіонального центру, динаміку якості надання БПД адвокатами, співпрацю з засобах масової інформації.

11.08.2016 - seminar 4 11.08.2016 - seminar 5
11.08.2016 - seminar 10 11.08.2016 - seminar 13

Також обговорили першочергові кроки з організації роботи бюро, місце бюро в системі БПД, їх важливість для громадян та основні завдання, що поставатимуть перед працівниками бюро.
«Діяльність бюро правової допомоги буде спрямована на декілька цілей: підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст; сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему; посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад; сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування; оперативна синхронна комунікація змісту реформ, які проводяться Урядом у сфері освіти, охорони здоров'я, соціальній та інших сферах, на рівень територіальних громад; запобігання побутовій корупції на базовому рівні», – підсумував директор Регіонального центру Олександр Гербеда.
На кінець зустрічі новопризначені працівники бюро зробили спільне фото, тримаючи в руках надруковані макети з місією та баченням системи надання безоплатної правової допомоги.

11.08.2016 - seminar 6 11.08.2016 - seminar 7
11.08.2016 - seminar 12 11.08.2016 - seminar 1

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua