Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

За перший рік роботи до бюро правової допомоги звернулося понад 370 тис. громадян

Деталі

01.09.2017 - Buro 21 вересня виповнюється рік, як у всіх регіонах України працюють бюро правової допомоги. За цей час безоплатну правову допомогу у них отримали 370 305 осіб.

Детальніше...

Понад 17 тисячі житомирян проконсультували у бюро правової допомоги

Деталі

20.03.2017 - priom 6З 1 вересня 2016 року на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги, мета яких, у першу чергу, посилювати правову спроможність громадян та допомагати вирішити проблемні питання у досудовий спосіб. Також працівники бюро надають безоплатну первинну правову допомогу, тобто юридичні консультації, забезпечують доступом до безоплатної вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції.
Станом на 1 вересня 2017 року до бюро правової допомоги Житомирської області звернулося 17 690 громадян. З них юридичну консультацію отримали 15 172 осіб, 2 512 осіб отримали адвоката від держави для захисту своїх інтересів у суді.

Детальніше...

У Видиборській сільській раді фахівці бюро правової допомоги та ГТУЮ у Житомирській області провели прийом громадян

Деталі

30.08.2017 - mob grup230 серпня «мобільна точка доступу» до безоплатної правової допомоги працювала у Видиборській сільській раді Черняхівського району. Громадян консультували начальник Черняхівського бюро правової допомоги Дарина Павлова та начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

Детальніше...

Консультування громадян на базі Житомирського міського центру зайнятості

Деталі

30.08.2017 - mob punkt 1У березні 2017 року розпочав роботу мобільний консультаційний пункт безоплатної правової допомоги, який працює у Житомирському міському центрі зайнятості за адресою вул. Чуднівська, 110, де кожного останнього вівторка місяця з 09:00 до 12:00 фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують громадян.
29 серпня у Житомирському міському центрі зайнятості черговий раз працював мобільний консультаційний пункт безоплатної правової допомоги для осіб, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Консультації надавали начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тимур Кашапов та в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль.

Детальніше...

Графік роботи мобільних точок доступу до системи БПД у Житомирській області на 28-31 серпня

Деталі

antiraider staffГоловний напрямок роботи «мобільних точок доступу до системи БПД» – протидія аграрному рейдерству й консультування з питань антирейдерського законодавства. Відповідно до розробленого графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з 28 серпня до 12 жовтня планується здійснити 84 виїзди у села Житомирської області. Уважно слідкуйте за графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та у разі необхідності, скористайтеся можливістю отримати кваліфіковану допомогу.

Детальніше...

У Тетерівській сільській раді консультували громадян з питань рейдерських захоплень земель

Деталі

23.08.2017 - mob punkt 423 серпня «мобільна точка доступу» до безоплатної правової допомоги працювала у Тетерівській сільській раді Житомирського району. Громадян консультували директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, в.о. начальника, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Ірина Волошина, в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль.

Детальніше...

Графік роботи мобільних точок доступу до системи БПД у Житомирській області на 22-23 серпня

Деталі

antiraider staff22 та 23 серпня фахівці Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведуть виїзд в Ємільчинський, Лугинський, Коростишівський, Житомирський, Черняхівський, Малинський та Новоград-Волинський райони та надаватимуть безоплатну правову допомогу людям щодо попередження рейдерських захоплень земель та інших земельних питань.

Нагадаємо, з 14 серпня 2017 року в Житомирській області запрацювали антирейдерські аграрні штаби з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав та надання безоплатної правової допомоги. І вже за період з 14.08.2017 р. по 19.08.2017 року до мобільних точок доступу до системи БПД за роз’ясненнями з питань рейдерських захоплень земель та можливістю отримати безоплатну правову допомогу звернулося 55 громадян.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. Робота мобільних точок доступу до системи БПД за період з 14 по 19 серпня 2017 року
 2. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №27
 3. Ближче до людей: Центри правової допомоги та ГТУЮ у Житомирській області провели вуличне інформування у Шодуарівському парку
 4. У Бердичівському районі умовно засуджених консультували щодо захисту їх прав
 5. Начальник ГТУЮ у Житомирській області та директор Регіонального центру з надання БВПД консультували громадян з питань рейдерських захоплень земель
 6. Графік роботи мобільних точок доступу до системи БПД у Житомирській області на 16 серпня
 7. Чи скористався ти правом на безоплатну правову допомогу?
 8. Тренінг для патрульних поліцейських м. Житомира
 9. Напередодні міжнародного Дня молоді фахівці бюро правової допомоги інформували громадян про їх права
 10. У Житомирській області запрацюють антирейдерські аграрні штаби
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua