Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Консультування громадян на базі Житомирського міського центру зайнятості

Деталі

30.08.2017 - mob punkt 1У березні 2017 року розпочав роботу мобільний консультаційний пункт безоплатної правової допомоги, який працює у Житомирському міському центрі зайнятості за адресою вул. Чуднівська, 110, де кожного останнього вівторка місяця з 09:00 до 12:00 фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують громадян.
29 серпня у Житомирському міському центрі зайнятості черговий раз працював мобільний консультаційний пункт безоплатної правової допомоги для осіб, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Консультації надавали начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тимур Кашапов та в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль.

Під час консультування до фахівців центру правової допомоги зверталися з питань працевлаштування (оскарження відмови у прийнятті на роботу за направленням Центру зайнятості) та соціального забезпечення. Окрім того, в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання БВПД роз’яснив порядок та строк оскарження рішення про звільнення, відшкодування середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, виконання рішення про поновлення на роботі.

30.08.2017 - mob punkt 2

Також під час консультування начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД детально розповів про доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, роз'яснив порядок надання такої допомоги соціально незахищеним верствам населення у цивільних та адміністративних справах, надав пам'ятки з детальною інформацією про послуги, які надає Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

30.08.2017 - mob punkt 3

Наступного разу мобільний консультаційний пункт працюватиме 26 липня.

АДРЕСИ МОБІЛЬНИХ ТА ДИСТАНЦІЙНИХ ПУНКТІВ КОНСУЛЬТУВАННЯ МІСЦЕВИХ ЦЕНТРІВ З НАДАННЯ БВПД У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua