Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Правопросвітницький захід у дитячому оздоровчому закладі «Лісовий берег»

Деталі

10.08.2017 - ditu 4З метою профілактики негативних явищ та розширення доступу до безоплатної правової допомоги та поширення інформації про можливість її надання, 9 серпня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська спільно з інспектором із зв’язків з громадськістю УПП у м. Житомирі, лейтенантом Сергієм Жуковецьким та сержантом Управління патрульної поліції у м. Житомирі ДПП Світланою Зиляк взяли участь у виїзді мобільного консультаційного пункту соціальної роботи до сезонного дитячого оздоровчого закладу «Лісовий берег», де відпочивають діти з Луганської області. Виїзд організований Житомирським обласним центром соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді.

Для початку заступник директора Регіонального центру Наталія Радушинська розповіла дітям про специфіку професії юриста, пояснила окремі статті Конвенції ООН про права дитини та Конституції України, а також інші нормативно-правові акти, які діють на території нашої держави, що захищають права дитини. Одним із таких є Закон України «Про охорону дитинства».

Окрему увагу зосередила на необхідності знати свої права та куди звертатися за безоплатною правовою допомогою, розуміти свої обов’язки, але не порушувати права інших.

10.08.2017 - ditu 1

«Якщо вам виповнилося 14 років, ви можете: самостійно звертатися до суду за захистом своїх прав та інтересів; подавати позов про позбавлення своїх батьків батьківських прав, якщо вони порушують ваші права та знущаються над вами; звертатися до суду про скасування усиновлення та визнання його недійсним; самостійно визначити своє місце проживання з одним із батьків; брати участь в укладанні договору про припинення права на аліменти для вас у зв’язку з передачею прав на будинок/квартиру або земельну ділянку; самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами; займатися творчою діяльністю», – відмітила Наталія Радушинська.

Також заступник директора Регіонального центру поінформувала про мінімальний вік, з настанням якого дітей можна притягнути до відповідальності та пояснила різницю між адміністративною та кримінальною відповідальністю.

Представники патрульної поліції у м. Житомирі роз’яснили дітям основні положення Закону України «Про Національну поліцію» та розповіли про права та обов’язки, якими наділена особа, яка є затриманою за вчинення адміністративного правопорушення та як спілкуватися з поліцією.

10.08.2017 - ditu 3

Також дітям роздали інформаційний буклет  Твої права – твій захист: правові орієнтири для кожної дитини, розроблені Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

10.08.2017 - ditu 2

Такі правопросвітницькі заходи сприяють підвищенню рівня правової обізнаності населення, допомагають дітям набути елементарні знання про найважливіші закони нашої держави, сприяють виробленню вміння використовувати ці знання у повсякденному житті.

10.08.2017 - ditu 4

За отриманням безоплатної правової допомоги житомиряни та жителі області можуть звертатися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
Бердичівський місцевий центр – м. Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.: (04143) 4-14-42
Житомирський місцевий центр – м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-01-76
Коростенський місцевий центр – м. Коростень, вул. Сосновського, 28-Г, тел.: (04142) 5-09-45,49
Новоград-Волинський місцевий центр – м. Новоград-Волинський, вул. Івана Франка, 31-А, тел.:(04141) 2-15-82

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

 

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua