Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Робота мобільних точок доступу до системи БПД за період з 14 по 19 серпня 2017 року

Деталі

19.08.2017 - shtab 6З 14 серпня 2017 року в Житомирській області запрацювали антирейдерські аграрні штаби з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав та надання безоплатної правової допомоги. Відповідно до розробленого  графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з 14 серпня до 12 жовтня планується здійснити 106 виїздів у населені пункти.

За період з 14.08.2017 р. по 19.08.2017 року представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Центрів та бюро правової допомоги здійснили виїзди в Овруцький, Олевський, Новоград-Волинський, Пулинський, Коростенський, Черняхівський, Коростишівський, Малинський та Лугинський райони, де надавали юридичну допомогу з питань, що стосуються попередженню рейдерських захоплень земель.

14 серпня головний спеціаліст Овруцького бюро правової допомоги Марина Ковальчук провела прийом громадян у селі Заріччя та Шоломки. Найбільш актуальними для жителів сільської місцевості були не лише земельні питання, але й порядок призначення та перерахунок субсидії, прийняття спадщини. Фахівець бюро надала роз’яснення з питань боротьби зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

Окрім того, під час зустрічі з головами Заричанської та Шоломківської  сільської ради обговорювали проблеми, які виникають на території громади при використанні та здачі в оренду земельних паїв.

Овруцьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Овруч, Героїв Майдану, 1/21, тел.:(04148) 4-51-55

19.08.2017 - shtab 5

14 серпня начальник Олевського бюро правової допомоги Інга Єгорова консультувала громадян на базі Кишинівської сільської ради. Найбільш актуальними для жителів сільської місцевості є питання щодо розірвання шлюбу, приватизація земельної ділянки та отримання земельної ділянки.

Також начальник бюро спільно з головою сільської ради надала консультацію на дому та провела вуличне інформування мешканців с. Кишин, під час якого розповіла про діяльність бюро правової допомоги, у яких можна отримати правову інформацію, консультацію, скласти заяви, скарги, процесуальні та інші документи правового характеру, отримати доступ до вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Олевське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Олевськ, Володимирівська, 5, тел.:(04135) 2-40-37

18.08.2017 - shtab 7
18.08.2017 - shtab 5
18.08.2017 - shtab 6

15 серпня заступник начальника відділу правової інформації та консультації Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Степаненко відвідала Ярунську сільську раду. На особистий прийом за правовою допомогою прийшли жителі с. Ярунь з числа пенсіонерів, фермерів, орендарів та орендодавців паїв. Громадян цікавили роз’яснення щодо розірвання договору куплі-продажу.

18.08.2017 - shtab 4

Також Анастасія Степаненко надала інформацію щодо захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та розповіла про можливість оперативного отримання безоплатної правової допомоги. Звернула увагу на необхідність швидко та ефективно реагувати на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення земель та майна.

Окрім того, під час зустрічі з головою сільської ради та секретарем Яруньської сільської ради обговорили основні питання земельних правовідносин: рейдерського захоплення земельних ділянок; укладення та реєстрація договорів оренди; вирішення земельних спорів; порядку отримання земельної ділянки тощо.
По закінченню зустрічей фахівці центру правової допомоги провели вуличне інформування серед жителів с. Ярунь. Інформуючи громадян про їх права, кожному надавалися буклети та інформаційні матеріали.

Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Івана Франка, 31-а, тел.: (04141) 2-15-82

18.08.2017 - shtab 2

 16 серпня начальник Пулинського бюро правової допомоги Олексій Невмержицький провів прийом громадян у Бабичівській сільській раді. Основні питання, з якими зверталися жителі с. Бабичівка, стосувалися, звичайно ж, земельних правовідносин: порядок виділення земельних паїв; порядок приватизації земельної ділянки тощо. Окрім того, не менш актуальними є питання порядок зміни власника автомобіля та порядок прийняття спадщини.

18.08.2017 - shtab 8
18.08.2017 - shtab 10

Також начальник Пулинського бюро відвідав за місцем проживання сім'ю інваліда 2 групи Олександра Поляковського. Під час зустрічі начальник бюро роз`яснив, що таке первинна та вторинна правова допомога та наголосив у разі виникнення проблем звертатися до бюро правової допомоги.

«Якщо Ви побачили установу з логотипом системи безоплатної правової допомоги, то за підстав і в порядку, визначеному Законом України «Про безоплатну правову допомогу», Ви маєте право на такі види юридичних послуг за рахунок держави: надання правової інформації, консультацій та роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту особи від обвинувачення; надання вторинної правової допомоги; доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України», – наголосив начальник Пулинського бюро.

Пулинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Пулини, вул. Незалежності, 12, тел.:(04131) 3-12-19

16 серпня
головний спеціаліст Овруцького бюро Марина Ковальчук провела прийом громадян у с. Норинськ, с. Нові Велідники та с. Черевки. За час прийому до фахівця бюро зверталися переважно з питань виконання судового рішення в примусовому порядку та призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям. Головний спеціаліст Овруцького бюро не тільки консультувала громадян, але й проінформувала щодо захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та розповіла про можливість отримати безоплатну правову допомогу.

16 серпня у приміщені Лісівщинської сільської ради Коростенського району заступник начальника відділу організації БВПД та роботи з адвокатами Коростенського місцевого центру з надання БВПД Марія Хоменко провела виїзний прийом громадян. Цього ж дня виїзний прийом провела начальник відділу представництва Коростенського місцевого центру з надання БВПД Тетяна Грищенко в приміщені Дідковицької сільської ради Коростенського району.

Під час прийому фахівці центру розповідали про роботу центрів правової допомоги, як здійснюється прийом громадян та хто має право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу. Також проінформували  про новації, які впроваджує Міністерство юстиції України. Зокрема проект «Я маю право», мета якого підвищити юридичну грамотність громадян. Не оминули увагою й тему попередження рейдерських захоплень земель та порядок укладання договорів оренди земельних ділянок та паїв.

19.08.2017 - shtab 3
19.08.2017 - shtab 1

16 серпня директор Коростенського місцевого центру з надання БВПД Сергій Орлюк консультував громадян з питань рейдерських захоплень земель у Поліській та Веселівській сільських радах. Також директор Центру провів робочу зустріч з працівниками служби у справах дітей Поліської сільської ради для налагодження співпраці та проведення правопросвітницьких заходів серед дітей та молоді.

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.: (04142) 5-09-45,49

19.08.2017 - shtab 2

16 серпня начальник Черняхівського бюро правової допомоги Дарина Павлова консультувала громадян у Вільській сільській раді. Питання земельних правовідносин – найбільш актуальні для жителів с. Вільськ. Зокрема, проблеми виникають під час присвоєння земельній ділянці кадастрового номера чи набуття права власності на житловий будинок. Також громадян цікавили роз’яснення щодо порядку розірвання шлюбу та видача свідоцтва про прийняття спадщини.

Черняхівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4, тел.:(04134) 4-82-38

18.08.2017 - shtab 12
18.08.2017 - shtab 13

17 серпня заступник начальника Коростишівського бюро правової допомоги Наталія Кропивницька консультувала громадян у с. Садове з питань строків дії договорів оренди, розмірів орендної плати, умови договору оренди земельної ділянки, дострокове припинення договору оренди, виділення земельної частки – паю.

Коростишівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Коростишів, Соборна площа, 18, тел.:(04130) 5-06-26

17 серпня начальник Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський провів виїзний прийом громадян у с. Водотиї Брусилівської селищної ради на базі Водотиївського старостату. За безоплатною правовою допомогою звернулися 8 громадян не тільки з питань земельного права (безоплатне отримання земельної ділянки та оренда земельної ділянки), але й з питань соціального забезпечення, спадкового та трудового права, виконання судових рішень.

Начальник Брусилівського бюро не тільки надав кваліфіковану консультацію, але й проінформував про діяльність центрів та бюро правової допомоги, про три основні напрямки проекту «Я маю право»: захист права власності; вільний доступ до правосуддя; запобігання корупції у вишах та де знаходиться найближче бюро правової допомоги.

Брусилівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Брусилів, вул. Лермонтова, 3, тел.:(04162) 3-00-95

18.08.2017 - shtab 1

18 серпня заступник начальника Малинського бюро правової допомоги Альона П’ятницька здійснила виїзний прийом громадян у с. Малинівка. Під час прийому фахівець бюро роз`яснювала порядок оформлення права власності на будинок, права внурішньо переміщених осіб на соціальну допомогу та пенсійне забезпечення, порядок оформлення допомоги при народженні дитини.

Малинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Малин, вул. Лисенка, 19, тел.:(04133) 9-74-20

19.08.2017 - shtab 4

Також 18 серпня виїзний громадян проводила начальник Овруцького бюро правової допомоги Ольга Могилевець у Колесниківській та Гладковицькій сільських радах. Найбільш актуальними для жителів сільської місцевості є питання щодо стягнення аліментів без розірвання шлюбу та порядок звернення до центрів та бюро правової допомоги.

19 серпня начальник Лугинського бюро правової допомоги Ярослав Савчук відвідав Червоноволоцьку сільську раду. На особистий прийом за правовою допомогою зверталися жителі с. Червона Волока з питань оформлення купівлі-продажу сільськогосподарської техніки, порядку виправлення описки у виконавчому листі та порядку отримання безоплатної правової допомоги.

Лугинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Лугини, вул. Горького, 8Г/42, тел.:(04161) 9-14-20

19.08.2017 - shtab 6

Загалом, за період з 14.07.2017 р. по 19.07.2017 року до мобільних точок доступу до системи БПД за роз’ясненнями з питань рейдерських захоплень земель та можливістю отримати безоплатну правову допомогу звернулося 55 громадян.

Детальніше ознайомитися з графіком проведення мобільних виїздів можна тут.


   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua