Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Тренінг для патрульних поліцейських м. Житомира

Деталі

14.08.2017 - trening11 серпня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська провела перший тренінг для патрульних поліцейських м. Житомира на тему: «Система БПД. Взаємодія Регіонального центру з надання БВПД та патрульної поліції».

Під час свого виступу Наталія Радушинська особливу увагу звернула на важливість своєчасного повідомлення Регіональний центр про затримання осіб, а також недопущення порушення прав людини під час затримання.

«З 1 січня 2013 року у Житомирській області здійснює свою діяльність Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою майдан Соборний, 1, каб. 101, – відмітила заступник директора Регіонального центру.Основним завданням Центру є надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим особам. Особа, яка здійснила затримання зобов’язана повідомити Регіональний центр, зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-213-103. Повідомлення про затримання осіб приймаються Регіональним центром цілодобово».

Нагадаємо, що 27 червня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провели «круглий стіл» за участі заступника директора Регіонального центру Наталії Радушинської, начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Олега Врублевського, інспектора відділу з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності, регіонального представника в Житомирській області Євгена Виговського, головного спеціаліста відділу уповноваженого Голови з питань контролю за дотриманням прав людини Сергія Середюка, начальника сектора моніторингу Житомирського ВП ГУНП Володимира Лавренчука, інспектора з зв’язків з громадськістю УПП у м. Житомирі, лейтенанта Сергія Жуковецького та сержанта УПП у м. Житомирі ДПП Світлани Зиляк. Під час заходу сторони домовилися регулярно проводити подібні тренінги для працівників патрульної поліції м. Житомира.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua