Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №37

Деталі

logodagest2Вийшов 37-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж липня-серпня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Детальніше...

Правова допомога завжди поруч: за два роки роботи бюро правову допомогу отримало майже 36000 мешканців Житомирщини

Деталі

BD11 вересня 2016 року - особлива дата для системи безоплатної правової допомоги. Саме цього дня два роки тому в Україні розпочали свою роботу 432 бюро правової допомоги, зокрема 19 з них працюють у всіх районних центрах Житомирщини. Поява бюро правової допомоги – це своєрідна відповідь на сучасні виклики та реальні потреби, кожного, хто цього потребує. Фахівці бюро виконують важливу правозахисну місію. Завдяки їх щоденній роботі абсолютно кожен, незалежно від місця проживання може отримати консультації, роз’яснення з правових питань. Це правова допомога у суді для тих, хто цього потребує найбільше: дітей, постраждалих від домашнього насильства, малозабезпечених, людей з інвалідністю, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та багатьох інших.

Детальніше...

Зміни до законодавства підвищать ефективність системи БПД

Деталі

02.12Набрали чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які конкретизують окремі питання надання такої допомоги.

Детальніше...

Держава на 96% погасила заборгованість перед адвокатами системи БПД за виконану роботу

Деталі

127403Станом на 23 серпня 2018 р. фінансові зобов’язання перед адвокатами, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги (БПД), погашені на 96,5%. Про це повідомив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати? (Відео)

Деталі

LogoЩо таке первинна і вторинна правова допомога? Хто має право її отримати? Куди звертатись?
Про це в передачі «Ранок на каналі «Житомир»» розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Визнання батьківства за рішенням суду

Деталі

GavelCourtДо Ємільчинського бюро правової допомоги звернувся Сергій Іваненко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило, який порядок визнання батьківства за рішенням суду. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Ємільчинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Знай свої права: фахівці системи БПД Житомирщини долучились до IV Міжнародного мистецького фестивалю «Пісенний Спас»

Деталі

PS1Сьогодні, 17 серпня у Житомирі відкрився IV Міжнародний мистецький фестиваль «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука. Масштабний захід триватиме 3 дні. Фахівці системи безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області не могли оминути таку грандіозну подію. На вулиці Михайлівській відкрилось також «Фестивальне містечко».

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua