Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Правова допомога завжди поруч: за два роки роботи бюро правову допомогу отримало майже 36000 мешканців Житомирщини

Деталі

BD11 вересня 2016 року - особлива дата для системи безоплатної правової допомоги. Саме цього дня два роки тому в Україні розпочали свою роботу 432 бюро правової допомоги, зокрема 19 з них працюють у всіх районних центрах Житомирщини. Поява бюро правової допомоги – це своєрідна відповідь на сучасні виклики та реальні потреби, кожного, хто цього потребує. Фахівці бюро виконують важливу правозахисну місію. Завдяки їх щоденній роботі абсолютно кожен, незалежно від місця проживання може отримати консультації, роз’яснення з правових питань. Це правова допомога у суді для тих, хто цього потребує найбільше: дітей, постраждалих від домашнього насильства, малозабезпечених, людей з інвалідністю, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та багатьох інших.

Про це розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда під час прес-конференції, присвяченій другій річниці з дня відкриття бюро правової допомоги.
За два роки роботи фахівці 19 бюро правової допомоги у Житомирській області надали консультації 30810 особам. Це свідчить про те, що люди потребують безоплатної правової допомоги та довіряють системі.
За час роботи 19 бюро було видано 3475 доручень адвокатам та 1350 наказів представникам бюро для складання процесуальних документів та представлення інтересів клієнтів у судах та інших органах.
У бюро правової допомоги кожен може отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Це особливо актуально для мешканців сіл та селищ, адже не у кожного є доступ до мережі Інтернет. Більше 2600 осіб скористалося сервісами Мінюсту за два роки роботи бюро.
Отримати фахові юридичні консультації мешканці Житомирщини можуть і під час роботи мобільних чи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. За 2 роки фахівці бюро здійснили виїзди 868 мобільних та забезпечили роботу 337 дистанційних пунктів до системи БПД.
Система безоплатної правової допомоги постійно розвивається. Важливо, що ми відкриті для змін та сучасних викликів. Якщо на початку своєї роботи орієнтувались на задоволення правових потреб кожного клієнта, то сьогодні ми працюємо над посиленням правової спроможності об’єднаних територіальних громад.

BD3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua