Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   

У Бердичеві обговорили, як допомогти постраждалим від домашнього насильства

Деталі

DNB1Де шукати допомогу, якщо потерпаєте від насильства в родині? Яке покарання очікує на кривдника? Хто має право виписати терміновий заборонний припис? Ці та інші питання обговорили у Бердичеві під час круглого столу на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству». Захід організував Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. До обговорення головних законодавчих змін та налагодження співпраці долучились фахівці органів місцевого самоврядування, правоохоронці, медики.


- Ми маємо налагодити ефективну комунікацію аби надати допомогу, тим, хто страждає від домашнього насильства, - впевнена в.о. директора Бердичівського місцевого центру з надання БВПД Наталія Ковальчук. – Усі постраждалі від домашнього та гендерно зумовленого насильства мають право на безоплатного адвоката, який захистить їх інтереси у суді.

DNB6
За словами начальника Бердичівського відділу поліції Олега Мельничука з початку року було видано 6 термінових приписів по відношенню до домашніх тиранів. – Варто зазначити, це дійсно ефективний спосіб впливу на кривдників. Хоча, поряд з позитивними змінами на законодавчому рівні існує низка неврегульованих питань, зокрема – якщо припис виноситься власнику приміщення, у якого немає іншого житла, а також рідних та близьких, де він має перебувати весь цей час? - зазначив Олег Мельничук.
За інформацією фахівців Бердичівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з початку року надійшло 54 повідомлення щодо родин, де трапилося насильство, яке у переважній більшості було скоєне чоловіками. Лише у двох випадках ініціаторами сімейного насильства ставали жінки.
Домашнє насильство у подальшому призводить не лише до фізичних, але й психологічних травм. - Якщо у сім’ях було фізичне насильство, то у 20% випадків там було і сексуальне насильство. На жаль, 90% жертв сексуального насильства не звертаються за допомогою, 75% пережили його неодноразово, а у 30% жертв сексуального насильства спостерігаються тривалі наслідки у вигляді посттравматичного синдрому, - наголосила практичний психолог психоневрологічного відділення Бердичівської міської лікарні Лілія Обшта.
Учасники круглого столу домовились об’єднати зусилля та проводити спільні заходи з питань попередження домашнього насильства та допомагати тим, хто вже постраждав від сімейних тиранів.

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9 тел.: (04143) 4-14-42

 • Андрушівське бюро правової допомоги - м. Андрушівка, пл. Т. Г. Шевченка, 1,
  тел.: (04136) 2-10-77
 • Любарське бюро правової допомоги - смт. Любар, вул. Незалежності, 39,
  тел.: (04147) 2-10-62
 • Попільнянське бюро правової допомоги - смт. Попільня, вул. Горького. 6А,
  тел.: (04137) 2-51-04
 • Романівське бюро правової допомоги - смт. Романів, вул. Лялевича, 2,
  тел.: (04146) 2-29-13
 • Ружинське бюро правової допомоги - смт. Ружин, вул. Бурди, 23,
  тел.: (04138) 3-11-70
 • Чуднівське бюро правової допомоги - м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 132,
  тел.: (04139) 2-12-93
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua