Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Підписано меморандум

Деталі

Nakaz29.12.2015 року Коростенським МЦ було проведено робочу зустріч з Громадським об'єднанням “Центр розвитку громади”, під час якої начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Оксаною Сергієнко надано інформацію про роботу центру, особливу увагу звернувши на переваги безоплатної правової допомоги. Обговорені питання, що стосуються подальшої співпраці, здійснення організації та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня проінформованості осіб, основною масою серед яких є учасники АТО, особи, які потерпіли (постраждали) внаслідок Чорнобильської катастрофи, вимушені переселенці щодо захисту їх прав, зокрема права на безоплатну вторинну правову допомогу, Також сторони узгодили здійснення перенаправлення осіб, які потребуватимуть правової допомоги до місцевого центру, В результаті обговорення подальшої співпраці був підписаний меморандум.

Черговий виїзний прийом громадян Бердичівський МЦ

Деталі

25.12.2015 distant receipt25 грудня 2015 року представники Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: Антонюк Юрій – головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами та Сікорська Ольга – головний спеціаліст відділ взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги провели виїзний прийом громадян в селі Великі Низгірці Бердичівського району Прийом громадян проходив в приміщенні Великонизгірецької сільської ради.

Детальніше...

З Новим Роком!

Деталі

happy new year 2016

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!


Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду,
Зичимо всім вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!
Хочемо всім вам побажати,
щоб цей Новий Рік Мавпи приніс успіх і благополуччя на всі випадки життя.
На роботі хай відвідують вас геніальні ідеї,
які допоможуть втілити всі ваші плани в життя.
Бажаємо всім професійного зростання, матеріального добробуту і духовного розвитку.
Нехай у ваших родинах панує любов, мир, гармонія і взаєморозуміння.
Нехай ця любов зігріває вас, і надихає на нові звершення і подвиги,
як на роботі, так і в особистому житті.
Нехай радісний настрій не залишає вас ні вдома, ні на роботі.
Нехай всі наші надії на краще збуваються.

Команда Регіонального центру
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги у Житомирській області

Понад 400 бюро правової допомоги розпочнуть обслуговувати громадян вже з 1 липня 2016 року

Деталі

BPDУ них кожен зможе скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу - правову інформацію та консультації.

Соціально незахищені громадяни тут же матимуть доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги - складання процесуальних документів та представництва в суді.
Бюро правової допомоги будуть утворені в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють в Україні з 1 липня 2015 року.

Детальніше...

Відбулось засідання керівної ради за участю директора регіонального центру Олександра Гербеди та директорів місцевих центрів

Деталі

23.12.2015 board meeting 123 грудня 2015 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулося засідання керівної ради за участю директора регіонального центру Олександра Гербеди, заступника директора регіонального центру Наталiї Радушинської, директорiв місцевих центрів - Тетяни Кулик, Петра Пелешка, Сергiя Орлюка, Дмитра Красовського. До участі в засіданні керівної ради були запрошені: головний бухгалтер регіонального центру Ольга Березовська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації Олена Герасименко.

Детальніше...

Виїздний прийом громадян в приміщенні Любарського районного управління юстиції

Деталі

18.12.2015 receipt Berduchiv18 грудня 2015 року, відповідно до графіку виїзних прийомів МЦ, відбувся прийом громадян в приміщенні Любарського районного управління юстиції, який провели начальник відділу попередньої роботи з клієнтами А.А. Архіпов та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги О.А. Сікорська . Найактуальнішими питаннями, з якими звертались мешканці до представників МЦ, є проблеми, що виникають з приводу виконання договорів оренди земельних ділянок їх орендарями, оформлення права власності на земельні частки, користування водними об’єктами, що знаходяться на території району. Активну участь в обговоренні порушених жителями питань взяли працівники Державної нотаріальної контори, управління юстиції та реєстраційної служби смт. Любара. Присутніми було обговорено можливі шляхи вирішення болючих питань громадян та надано вичерпні відповіді. Слід зазначити, що проведення виїзних прийомів є дуже ефективною формою для покращення роботи, як місцевого центру, так і зручності громадянам, які потребують правового захисту.

Напередодні, в рамках розширення партнерських відносин та проведення інформаційної кампанії серед населення, відбулась чергова робоча зустріч представників Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Любарського районного центру зайнятості. Під час зустрічі сторони обговорили шляхи становлення та вдосконалення основного завдання центрів – створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом належного інформування та організації надання безоплатної вторинної правової допомоги. Працівниками центру було надано інформаційні буклети та візитівки, щодо діяльності Бердичівського МЦ з надання БВПД, де зазначено перелік категорій громадян, які мають право на БВПД, відповідно до ст. 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, види правових послуг, перелік галузей права, по яким надається допомога, контактні телефони та графік роботи центру.

Того ж дня відбулась зустріч з керівництвом Управління праці та соціального захисту населення Любарської районної ради та територіальним центром соціального обслуговування населення. Зустріч пройшла плідно та досить результативно.

18.12.2015 receipt Berduchiv 2

18.12.2015 receipt Berduchiv 3

З Днем адвокатури

Деталі

 

advocats day 2015

Команда Регіонального центру

з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області

вітає всіх адвокатів з наступаючим професійним святом – Днем Адвокатури!

Мабуть, не випадково ваше свято збіглося у числі з релігійним – днем Святого Миколая-чудотворця – благодійника, який опікується воїнами, водіями, мандрівниками, допомагає бідним у скруті, боронить від стихійного лиха, є покровителем дітей, студентів, моряків, торговців. От і ви своєю невтомною працею сповідуєте через захист демократичні права громадян, забезпечуєте їм використання свобод, гарантованих Конституцією. Саме вашими устами промовляє рішуче слово його величність Закон!

Переконані, що і надалі жодні політичні вітри перемін не впливатимуть на ваші професійні вчинки і рішення.

Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, здійснення найзаповітніших мрій. А ще хай вас завжди супроводжує успіх у вашій непростій роботі – відстоюванні справедливості. Будьте завжди мудрими, витривалими, неупередженими, непохитними у своїй вірі й переконанних!

Нехай людська шана стане гідною подякою Вам за плідну працю, неупередженість та чесність.

 

 

Більше статей...

  1. Інформація для адвокатів
  2. Зустріч з студентами та викладачами Житомирської філії Університету сучасних знань
  3. Круглий стіл на тему “Права людини в контексті європейської інтеграції” у м. Житомирі
  4. Працівники Коростенського МЦ зустрілись із учнями 8-11 класів Коростенських ЗОШ
  5. Щомісячний виїзний прийом громадян працівниками Бердичівського МЦ у смт. Ружин
  6. Науково-практична конференція на тему «Права дитини в Україні» у м. Бердичеві
  7. Співробітники Коростенського МЦ зустрілись з учнями 8-11 класів Коростенської ЗОШ № 9, Коростенського колегіума № 10 та Коростенської міської гімназії № 7
  8. Працівники Регіонального центру зустрiлись з викладачами Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  9. Зустріч із засудженими Житомирської виправної колонії №4
  10. Лекції на тему БВПД для учнів 8-11 класів Коростенської гімназії та ЗОШ
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua