Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

   

Працівники Коростенського МЦ зустрілись із учнями 8-11 класів Коростенських ЗОШ

Деталі

10.12.2015 Korosten schools 110 грудня 2015 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Сергієнко Оксана, заступник відділу попередньої роботи з клієнтами Мельник Олександра, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Шадура Інна та головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Дякевич Софія зустрілись з учнями 8-11 класів Коростенської ЗОШ № 1, № 2, № 11, № 8, Коростенського міського ліцею № 6 та розповіли їм про систему безоплатної вторинної правової допомоги. Учням була надана детальна інформація щодо їх права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та залишені інформаційні матеріали.

Було проінформовано присутніх, що 10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 р., Конвенвенція про права дитини, яка 27 лютого 1991 року була ратифікована Україною. На цьому документі грунтується значна кількість міжнародних договорів з прав людини, дитини які мають обов'язковий характер та є частиною національного законодавства України. Працівники Центру продемонстрували учням відео “Конвенція ООН про права дитини або Кожна дитина має право”, була розглянута цивільна, адміністративна, кримінальна відповідальність неповнолітніх відповідно до чинного законодавства. Працівниками було наведено приклади із закордонного законодавства, які стосуються прав дитини, та чим вони відрізняються від українського законодавства.

10.12.2015 Korosten schools 2

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua