Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Коростенського місцевого центру та бюро правової допомоги надають юридичні консультації в бібліотеках

Деталі

27.12.2016 - skype 115 грудня працівники Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у приміщенні міської Центральної бібліотеки імені М. Островського провели Skype-консультування.

Усі бажаючі за допомогою Skype-зв'язку дізнатися про роботу місцевого центру, про категорії осіб, які підпадають під ст.14 Закону України «Про правову допомогу», які саме правові послуги надає місцевий центр, як швидко центр призначить адвоката, а головне, які документи потрібні для звернення, аби отримати правову допомогу. Доречно було зазначити про діяльність бюро правової допомоги за чотири місяці.

«У бюро кожен може скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну юридичну консультацію. Соціально незахищені громадяни  (люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти) одночасно мають доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді», – зазначила інтегратор Коростенського місцевого центру Оксана Сергієнко. 

До слова, за чотири місяці роботи фахівці Лугинського, Малинського, Народицького, Хорошівського та Овруцького бюро правової допомоги проконсультували понад тисячу громадян, які живуть у Коростенському районі.

20 грудня в Інтернет-центрі Овруцької центральної районної бібліотеки для дорослих ім. А. С. Малишка фахівці Овруцького бюро правової допомоги також проводили консультування громадян, особисте та за допомогою Skype-зв'язку.

27.12.2016 - skype 2

Основна мета заходу – сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян, надання правової інформації, консультацій та роз'яснень із правових питань, належна реалізація Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
27.12.2016 - skype 3

Користувачі бібліотеки, які бажають отримати правову консультацію та роз'яснення зможуть щоквартально користуватись цією послугою протягом 2017 року.

До речі, Овруцьке бюро правової допомоги налагодило тісні контакти з Овруцькою ЦРБ ім. А. С. Малишка. Так, з часу створення бюро було проведено три спільних заходи. На черзі – зустріч спеціалістів бюро з бібліотекарями Овруцького району та щоквартальні консультування громадян в Інтернет-центрі бібліотеки.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua