Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Колектив Управління поліції охорони в Житомирській області проінформували про систему БПД

Деталі

08.12.2016 - leksia ohoronaУ рамках Всеукраїнського тижня права 6 грудня працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирський області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції провели зустріч із трудовим колективом Управління поліції охорони в Житомирській області. Основна мета зустрічі – підвищення рівня правової культури громадян, у тому числі ознайомлення з аспектами роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На початку заходу начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД Олег Врублевський розповів про етапи розвитку системи БПД, починаючи від прийняття Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у 2011 році, закінчуючи створенням місцевих центрів та бюро правової допомоги.

«З 1 вересня 2016 року на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги. Це майже, як швидка медична допомога, де люди, не залежно від їх майнового стану, можуть отримати консультацію з будь-яких правових питань. Таким чином, вирішивши свої проблеми у досудовий спосіб», – відмітив Олег Врублевський.

Також він нагадав присутнім види безоплатної правової допомоги. «Безоплатна первинна правова допомога включає: надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги.

Безоплатна вторинна правова допомога включає: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Суб’єктами надання є центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Бердичеві, Житомирі, Коростені та Новоград-Волинському, а також утворені 1 вересня 2016 року бюро правової допомоги; адвокати, включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу», – розповів Олег Врублевський.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua