Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Працівники Народицького, Оруцького та Хорошівського бюро правової допомоги обговорили найбільш актуальні проблеми та потреби переселенців

Деталі

02.12.2016 - VPO Korosten 225 листопада працівники Народицького бюро правової допомоги провели засідання у форматі «круглого столу» за участі заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Народицької РДА, начальника та адміністратора центру надання адміністративних послуг, провідного спеціаліста з питань зайнятості Овруцького центру зайнятості. Під час засідання учасники обговорили проблемні питання стосовно правового захисту внутрішньо переміщених осіб.

«Внутрішньо переміщені особи – це вразлива соціальна група, яка потребує підтримки та допомоги в різних сферах життя, – відзначила  Ірина Завацька під час своєї промови. – Однією з головних гарантій дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб є безоплатна правова допомога. Адже, це вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для захисту прав та доступу осіб до правосуддя. Питання доступу до безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщених осіб є одним із найгостріших проблем, що турбують цю категорію населення».

Учасники зустрічі домовилися об'єднати зусилля для розвитку первинної та вторинної правової допомоги в Народицькій об`єднаній територіальній громаді та посилити інформаційну кампанію про права переселенців.

Подібний захід відбувся 20 листопада. Працівники Оруцького бюро правової допомоги Ольга Гаращук та Марина Ковальчук спільно з Овруцьким  РС Управління державної міграційної служби України в Житомирській області  та  за участі представника УПСЗН Овруцької РДА провели круглий стіл, присвячений проблематиці захисту внутрішньо переміщених осіб.

02.12.2016 - VPO Korosten 1
Учасники круглого столу обговорили найбільш актуальні проблеми та потреби переселенців: працевлаштування; забезпечення житлом; можливість оздоровлювати дітей; користування статусом пільгових категорій (афганців, чорнобильців); надання безоплатної правової допомоги.

А 23 листопада заступник начальника Хорошівського бюро Лариса Шапіренко провела семінар в районному центрі зайнятості для осіб, які  шукають роботу. Присутніх поінформовали про систему безоплатної правової допомоги та довели до їх відома, що в приміщенні районного центру зайнятості щосереди буде проводитись прийом громадян фахівцями бюро правової допомоги на виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром з надання правової допомоги.
02.12.2016 - VPO Korosten 5
І вже того ж дня за юридичною консультацією звернулоя понад 10 громадян. Більшість із тих, хто звернувся за юридичною консультацією переселенці з Донецька та Луганська.
02.12.2016 - VPO Korosten 3 02.12.2016 - VPO Korosten 4

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua