Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Регіональний центр з надання БВПД спільно з Управлінням держпраці у Житомирській області провели круглий стіл для учасників АТО

Деталі

09.12.2016 - ATOУ п`ятницю, 9 грудня, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Управлінням держпраці у Житомирській області провів круглий стіл для учасників АТО. Учасниками заходу стали члени та керівники громадських організацій, які опікуються учасниками АТО.

Вели захід за «круглим столом» заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська, адвокат системи БПД Тимур Кашапов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління держпраці у Житомирській області Ганна Свінціцька, головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю Управління держпраці у Житомирській області Павло Фещенко.

Під час заходу детально обговорили низку важливих питань: порядок надання учасниками АТО статусу учасника бойових дій; виплата одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції; пільги учасникам бойових дій та інвалідам війни; пенсійне забезпечення; медичне забезпечення та оздоровлення учасників антитерористичної операції; державні гарантії щодо зайнятості.

Не оминули поза увагою діяльність місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Кожен міг особисто проконсультуватися з фахівцями центру з надання безоплатної правової допомоги, отримати інформаційні матеріали у вигляді брошур про пільги для учасників АТО. Більшість із них цікавилися питанням як прискорити процес отримання статусу учасника бойових дій, а також порушували тему безкоштовного проїзду та медичного забезпечення.

Підсумовуючи захід, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД подякувала військовим за героїзм та патріотизм, який вони проявили, захищаючи суверенітет України на сході. Зі свого боку пообіцяла учасникам АТО всебічну підтримку у вирішенні нагальних проблем.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua