Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 137 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Житомирі обговорили співпрацю виконавчих органів міської ради з суб’єктами, що надають соціальні послуги бездомним громадянам

Деталі

20.12.2016 - bezdomni 119 грудня фахівці Регіонального центру з надання БВПД взяли участь у розширеній нараді щодо взаємодії суб’єктів, що надають соціальні послуги бездомним громадянам з метою визначення напрямків співпраці виконавчих органів міської ради протягом зимового періоду та зосередити увагу відповідних служб на співпраці з Комплексним закладом соціального захисту. У Комплексному закладі проживає більше 40 людей, які потрапили в складні життєві обставини.

Під час заходу учасники обговорили співпрацю всіх міських структур, яка залежить від того  наскільки якісно особи, які втратили соціальні зв’язки, будуть отримувати необхідні соціальні послуги.

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області вкотре нагадали присутнім про можливість отримати безоплатну правову допомогу, зокрема діяльність місцевих центрів та бюро правової допомоги, та важливість донесення цієї інформації до бездомних громадян.

20.12.2016 - bezdomni 3 20.12.2016 - bezdomni 5

«Закликаємо житомирян бути не байдужими до такої категорії громадян. В кожного вдома може бути кілограм мандарин, солодощів чи інших продуктів, які можна було б пожертвувати людям, які потрапили у скрутні життєві обставини. Будемо вдячні за теплих одяг та взуття», – додав голова ЖОГО «Милосердя» Владислав Паламарчук.

Щоб надати благодійну допомогу звертайтеся за адресою 1-ий провулок Іподромний, 15-а.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua