Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Деталі

30.12.2016 -novyi godДобігає до свого кінця 2016 рік. Рік втілення та реалізації найсміливіших натхненних ідей. Рік, який подарував кожному маленькі та великі дива. Рік, який змінив кожного з нас, змінив наші погляди, ставлення до людей та до життя. Рік, який наповнив команду БПД новими обличчями, влив до нашої системи молодої енергійної крові.


Останні дні цього року стали справжньою перевіркою на міцність нашої великої команди. Завдяки наполегливості нашого Лідера, швидким та злагодженим діям кожної клітинки нашого складного організму, вдалось здійснити оплату послуг адвокатів у повному обсязі та увійти в Новий 2017 рік без боргів.

Дякуємо за роботу всім адвокатам. Завдяки високій професійній майстерності та сумлінній роботі адвокатів Єсіна Павла Сергійовича (м. Житомир), Матюшенка Олександра Михайловича (м. Радомишль), Коцура Тараса Ігоровича (м. Житомир), Кравчука Василя Івановича (смт. Любар), Крейдіна Сергія Олександровича (м. Коростень), Врублевського Миколи Марцелевича (м. Житомир) у 2016 році суди винесли 7 виправдувальних вироків.

Дякуємо команді Координаційного центру, працівникам місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Бажаємо всім у Новому році лише позитивних емоцій, втілення найзаповітніших мрій, здійснення найсміливіших бажань та планів...

Бажаємо жити та творити на повну силу, відчувати радість від кожної миті життя. Нехай Новий Рік буде яскравим, бурхливим, багатим на нові звершення. Живіть у любові, у родинах нехай панує щастя та взаєморозуміння. Мудрості, миру та терпіння нам всім у Новому 2017 році! Пам’ятаймо, що на кожному з нас лежить велика місія – творити добро та відновлювати справедливість!

Команда Регіонального центру з надання
безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській областіКоманда Регіонального центру з надання
безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області

P
.S. За одну добу працівники відділу фінансів опрацювали та оплатили близько 800 актів наданих адвокатами послуг на загальну суму 803 тис. грн. Команда Регіонального центру з надання
безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області сподівається, що адвокати системи БПД Житомирщини задоволені результати своєї роботи у 2016 році.

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua