Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Засідання Житомирський обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Деталі

12.12.2016 - zasidanja 312 грудня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська взяла участь у засіданні Житомирський обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Також у засіданні взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирський облдержадміністрація та Житомирський обласної ради, заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації, начальник Служби в справах дітей облдержадміністрації, директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, начальник Головного управління Національної поліції у Житомирській області, начальник Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Житомирській області.

На початку засідання начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Наталія Гончарук розповіла основні напрямки та стан правоосвітньої роботи, що здійснюються Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області. Детальніше зупинилася на злочинності серед неповнолітніх у Житомирській області та напрямками роботи щодо попередження злочинності серед неповнолітніх.

12.12.2016 - zasidanja 6

Про основні напрямки та стан правового навчання у дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах області розповіла заступник начальника управління освіти і  науки облдержадміністрації Ольга Липовецька. Також зауважила про ряд лекції для учнів шкіл та університетів, які проводили працівники Регіонального центру з надання БВПД під час Всеукраїнського тижня права.

12.12.2016 - zasidanja 5

Перед тим як підвести підсумки проведення Всеукраїнського тижня права у грудні 2016 року Олександр Грабар надав слово заступнику директора Регіонального центру з надання БВПД.

Наталія Радушинська розповіла присутнім про результати роботи Регіонального та місцевих центрів у Житомирській області, відкриття 19-ти бюро правової допомоги та їх функції. «Основна мета бюро – правоосвітництво. Працівники бюро йдуть до людей, проводять вуличні інформування, консультують на дому, читають лекції в школах, на підприємствах», – зауважила Наталія Радушинська.
12.12.2016 - zasidanja 4

До прикладу, раніше людина, яка живе в Лугинському районі мала їхати в Коростенський місцевий центр з надання БВПД за консультацією. Тепер же у Лугинах працює бюро правової допомоги, де будь-хто, не залежно від майнового стану, може отримати кваліфіковану юридичну консультацію.

У Житомирській області таких бюро 19. Зокрема, Андрушівське, Любарське, Попільнянське, Романівське, Ружинське, Чуднівське, Брусилівське, Коростишівське, Радомишльське, Черняхівське, Лугинське, Малинське, Народицьке, Овруцьке, Хорошівське, Баранівське, Ємільчинське, Олевське, Пулинське бюро правової допомоги.

«Також у бюро кожен може отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, – продовжила заступник директора Регіонального центру. –  А ті громадяни, які є малозабезпеченими, учасниками бойових дій, інвалідами, дітьми-сиротами, дітьми, які стали жертвами насильства в сім'ї та інші, хто підпадає під статтю 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» можуть отримати адвоката від держави для захисту своїх прав у суді».

На останок учасники засідання обговорили план роботи Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2017 рік.
12.12.2016 - zasidanja 7

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua