Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

   

Моніторинг роботи Житомирського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

Mon38 грудня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Наталя Ярошенко здійснили виїзний моніторинг роботи Житомирського місцевого центру з надання БВПД.


Під час візиту до Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги моніторингова група обговорила з фахівцями місцевого центру ряд питань, пов’язаних із організацією надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами, процедуру порядку реєстрації, опрацювання та оплати актів надання БВПД. Також акцентували увагу на роботі відділів: представництва, ведення організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу.

Mon6
Начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко проводила моніторинг відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами.

Mon1Mon2

Кадрові питання і правильність оформлення відповідної документації детально вивчила головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Наталія Ярошенко.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua