Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці Бердичівського місцевого центру проводять правоосвітню роботу серед молоді

Деталі

28.02.2017 - zahid molodi 1Ви знаєте свої права? Ви користуєтесь ними у повсякденному житті? Ви намагаєтесь змінити своє життя на краще? На ці та інші питання дискутували студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права з інтегратором Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Сікорською. Майбутні юристи активно змагалися у знаннях правової науки під час правознавчого турніру.

Детальніше...

Виїзні прийоми громадян для підвищення правової спроможності

Деталі

27.02.2017 - byro 1Фахівці місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги продовжують здійснювати виїзні прийоми громадян у населених пунктах Житомирського району.

Детальніше...

Будні бюро правової допомоги: вуличні інформування, «Дні відкритих дверей» та тренінги

Деталі

27.02.2017 - byro 5Проведення різнопланових заходів у рамках правопросвітницької діяльності працівниками місцевих центрів та бюро правової допомоги Житомирщини є одним із основних напрямів діяльності.

Детальніше...

Директор Регіонального центру та начальник ГТУЮ у Житомирській області провели особистий прийом громадян

Деталі

 

28.02.2017 - priom 228 лютого директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром провели особистий прийом громадян.

Детальніше...

Моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

24.02.2017 - monitoring B 324 лютого начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Тетяна Бєлобородова, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Тимур Кашапов та начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури Андрій Чешков здійснили виїзний моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

До Бердичівського місцевого центру з надання БВПД завітав заступник Міністра юстиції України

Деталі

24.02.2017 - rob zustrich 623 лютого в рамках робочого візиту на Житомирщину заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Супроводжували заступника Міністра начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

Детальніше...

Розлучення з іноземцем в Україні: правда чи міф?

Деталі

23.02.2017 - rozluchenjaЯк роз`яснюють фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, український суд компетентний розглядати справи про розірвання як міжнародних шлюбів, зареєстрованих між особами, що є громадянами різних держав, так і шлюбів між громадянами України, відповідно до сімейного законодавства України й у випадку, коли обоє одружених проживають за кордоном.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua