Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

До Бердичівського місцевого центру з надання БВПД завітав заступник Міністра юстиції України

Деталі

24.02.2017 - rob zustrich 623 лютого в рамках робочого візиту на Житомирщину заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Супроводжували заступника Міністра начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

Для початку директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда розповів про діяльність Регіонального та місцевих центрів, функції бюро.

«Перш за все, бюро посилюють правову спроможність територіальних громад та допомагають вирішити проблемні питання у досудовий спосіб. Також працівники бюро надають безоплатну первинну правову допомогу, тобто юридичні консультації, забезпечують доступом до безоплатної вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції», – констатував Олександр Гербеда.

24.02.2017 - rob zustrich 5

Директор Бердичівського місцевого центру Дмитро Красовський детальніше ознайомив заступника Міністра юстиції України з роботою місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«До складу місцевого центру входить 6 відділів: керівництво; відділ правової інформації та консультацій; відділ організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами; відділ представництва; відділ правоосвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги; відділ персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури та 6 бюро правової допомоги, що розпочали свою роботу 1 вересня 2016 року», – розповів директор Бердичівського місцевого центру.
24.02.2017 - rob zustrich 1 24.02.2017 - rob zustrich 2

До Бердичівського місцевого центру за період роботи протягом 2017 року надійшло 1 432 звернень від громадян, що потребували безоплатної первинної та вторинної правової допомоги; 1 216 громадянам надано правові консультації; 184 громадянам надана безоплатна вторинна правова допомога, що передбачає складання процесуальних документів та здійснення представництва в судах та інших органах.

Під час робочого візиту заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов також провів зустріч із працівниками Бердичівського місцевого центру та Андрушівського, Любарського, Попільнянського, Романівського, Ружинського та Чуднівського бюро.
24.02.2017 - rob zustrich 4

Працівники бюро розповіли про те, як їм вдається налагодити взаємодію з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, соціальними службами, судами, головами сільських рад, зокрема про проведення виїзних прийомів громадян та активної правоосвітньої діяльності.

Як зазначили працівники бюро, громадяни бачать лише позитив у створенні та функціонуванні бюро, адже з моменту створення за правовою допомогою звернулося понад тисячу громадян.

Під час робочого візиту до Бердичівського місцевого центру заступник Міністра юстиції України особисто переконався у важливості існування місцевих центрів з надання БВПД та бюро. Вони дають можливість бути захищеним у своїх правах в усіх куточках області.
24.02.2017 - rob zustrich 3

Робоча поїздка була присвячена не тільки вивченню питання надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області. Заступник Міністра задля ознайомлення із системою пенітенціарної служби відвідав колонію та СІЗО, а також побував в одній з житомирських загальноосвітніх шкіл.

Сюжет про приїзд заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Петухова до Бердичівського місцевого центру з надання БВПД на телеканалі "ВІК".

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua