Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

   

«Я маю право»: на Житомирщині підбили підсумки проекту

Деталі

MK226 лютого під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми відбулося засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (далі – МКМР). У центрі уваги – підсумки реалізації в області загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» у 2018 році, який продовжено й у цьому році.

Детальніше...

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

Деталі

LogoДо Андрушівського бюро правової допомоги за консультацією звернулась Антоніна Козубенко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило, чи може вона отримувати допомогу від держави, якщо батько дитини ухиляється від сплати аліментів і місце проживання його невідоме. Роз’яснення з цього питання, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Оголошено конкурс на навчання для громадських радників

Деталі

New-Spring-Clothing-Line-minЯкщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

Детальніше про громадських радників: https://cutt.ly/pCkYN

Детальніше...

Нові партнери: перекладачів жестової мови залучатимуть для надання безоплатної правової допомоги

Деталі

MG4Об'єднуємо зусилля для захисту прав осіб із інвалідністю зі слуху, аби спростити їх доступ до безоплатної правової допомоги. 20 лютого між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, Житомирською обласною організацією Українського товариства глухих та Житомирським місцевим центром з надання БВПД був підписаний Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

Як протидіяти домашньому та гендерно-зумовленому насильству?

Деталі

RZУ Житомирській області підбили підсумки просвітницько-інформаційної кампанії з протидії насильству. Як протидіяти гендерно-зумовленому насильству? Як захистити постраждалих від домашнього насильства?

Детальніше...

Система БПД запровадить нові сервіси

Деталі

18.02.2019 - zvit partneriv (2)Українська система надання безоплатної правової допомоги – один із найуспішніших соціальних проектів Міністерства юстиції України, Уряду та міжнародних партнерів. Про досягнення системи БПД в минулому році та пріоритети на цей рік мовилось у рамах панельної дискусії «Мін՚юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом. Результати 2018».

«Система БПД продовжує свій розвиток за чотирма пріоритетними напрямами: спрощення доступу до правової допомоги шляхом забезпечення рівності та інклюзивності, розвиток внутрішніх та зовнішніх механізмів забезпечення якості БПД, покращення правової спроможності громад та інноваційність», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – січень 2019 року

Деталі

logodagestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua