Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Коли міфи заважають зосередитись

Деталі

Коли міфи заважають зосередитись

[Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги. Українська правда, 19.02.2015]

Адвокатура України, зовсім недавно отримавши омріяну незалежність від держави, сьогодні переживає непростий час свого відновлення як сучасного публічно-правового інституту європейського зразка. Не так швидко, як всім нам хотілося б, інституціонально розвиваються органи адвокатського самоврядування, усе ще не знайдено консенсусу або хоча б компромісу щодо засадничих, концептуальних питань організації адвокатури.

Про це, зокрема, свідчить наявність уже двох зареєстрованих у парламенті законопроектів з діаметрально протилежними пропозиціями стосовно низки принципових питань адвокатури та адвокатської діяльності, а також, як мінімум, ще чотирьох законопроектів, підготовлених зацікавленими суб'єктами. Причому хвилі політичної дискусії часом піднімаються вище ватерлінії, коли, приміром, ведеться обговорення доцільності існування Національної асоціації адвокатів України як такої.

Детальніше...

Заступник директора Центру Радушинська Н. В. дала інтерв'ю кореспонденту каналу "Житомир"

Деталі

23 лютого 2015 року заступник директора Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радушинська Наталія Вацлавівна дала інтерв'ю каналу "Житомир" в рамках програми "В об'єктиві". Під час програми було висвітлено поняття безоплатної правової допомоги, категорії осіб, яким вона може надаватись, порядок її надання, а також  перспективи розвитку системи.

Відеоролик з інтерв'ю можна переглянути у розділі Відео

Пам’ятка адвокатам, які подали документи на участь у VII конкурсі

Деталі

23.02.2015 memory3Пам’ятка адвокатам, які подали документи на участь у VII конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Детальніше...

Інформація для адвокатів

Деталі

21.10.2014 minjustШановні адвокати!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції від 06 лютого 2015 року №44\7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги» ГУ юстиції в Житомирській області почало прийом заяв адвокатів для участі 7-му конкурсі з відбору адвокатів, які можуть надавати безоплатну вторинну правову допомогу.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюється до 16 березня 2015 року ГУ юстиції в Житомирській області.

Конкурс проводиться у вигляді анонімного тестування (28 березня 2015 року) та співбесіда (7-8 квітня 2015 року).

За даним посиланням Ви можете знайти на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги бланки документів необхідних для участі в конкурсі.

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 5

Деталі

Вийшов 5-ий, та 1-ий у нинішньому році випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Digest

У поточному номері дайджесту: узагальнені статистичні дані про систему за 2014 рік,  плани щодо розвитку системи у нинішньому році, основні результати пілотного проекту щодо посилення управлінської підзвітності через аналіз запровадження системи фінансового управління та контролю на прикладі Координаційного центру з надання правової допомоги, про систему безоплатної правової допомоги у Канадських провінціях Онтаріо, Альберта та Британська Колумбія, приклади успішних справ адвокатів, корисні практики управління центрів БВПД, європейської практики правового захисту, стан надання безоплатної правової допомоги умовах АТО на Донбасі, актуальні інтерв’ю та інші факти про «життя» системи безоплатної правової допомоги.

Цей, а також попередні випуски Інформаційного дайджесту до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Корисного читання!

Робоча нарада з адвокатами Житомирської області

Деталі

31 січня 2015 року директор Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гербеда О.Й. та заступник директора Радушинська Н.В. виступили перед адвокатами Ради Житомирської області з інформацією про діяльність Центру в 2013-2014 роках та перспективи розвитку системи безоплатної вторинної правової допомоги в 2015 році. В цей же день було проведено робочу нараду з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу за контрактом, з питань співпраці центру з адвокатами, моніторингу якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядку та строків оформлення документів на оплату послуг адвокатів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua