Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна практика

Деталі

29.10.2014 MykolaichukДоручення №006-0000467 від 14.04.2015р.

Кримінальне провадження № 12014060280000228

Адвокату Миколайчуку П. В. було видано доручення для здійснення захисту за призначенням на стадії судового розгляду. Ознайомившись з матеріалами кримінального проводження, захисник з’ясував, що громадянин К. обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст. 125 КК, ч. 2 ст. 289 КК України. Погоджуючи правову позицію з клієнтом, адвокат роз’яснив К., що кримінальне провадження в частині обвинувачення за ч. 1 ст. 125 КК України може бути закрито у зв’язку з відмовою потерпілого від обвинувачення.

Захисник разом з клієнтом знайшли спільну мову з потерпілим, і як наслідок, Коростишівським районним судом Житомирської області 22 квітня 2015 року була винесена ухвала про закриття кримінального провадження в частині обвинувачення за ч. 1 ст. 125 КК України, у зв’язку з відмовою потерпілого від обвинувачення.

Громадянина К. було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.289 КК України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. На думку суду позитивна характеристика К. та щире каяття є підставою для застосування до нього норм ст.75 КК України. Вироком Коростишівського районного суду Житомирської області від 29.12.2015р. К. звільнили від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши йому іспитовий строк 3 роки.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua