Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна практика

Деталі

PalamarchukДоручення №006-0001307 від 01.10.2015 р.

Кримінальне провадження №12015060050001527

Адвокату Паламарчуку Сергію Володимировичу було видано доручення для здійснення захисту затриманого громадянина Т. за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень,- карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна) та п.6 ч.2 ст.115 КК України (вбивство з корисливих мотивів, карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна).

Органами досудового розслідування громадянину Т. було вручено повідомлення про підозру, у якому зазначено, що 30 вересня 2015 р. Т. разом з Г. вступили у попередню злочину змову для спільного вчинення розбійного нападу на громадянку Р., з метою незаконного заволодіння її майном, із застосуванням насильства, небезпечного для життя особи. Діючи за узгодженим планом, Т. та Г. Близько 23 год. 30хв. проникли через віконну квартирку до житла потерпілої. Перебуваючи у квартирі, Т. та Г. здійснили напад на Р., в ході якого Г. умисно наніс Р. декілька ударів ножем у передню частину грудної клітки та область черевної порожнини і таким чином умисно її вбив з корисливих мотивів.

Також, у повідомленні про підозру зазначено, що Т. та Г., продовжуючи свою злочинну діяльність, через незачинені вхідні двері проникли до іншої квартири. Перебуваючи в ній, Т. та Г., за попередньою домовленістю, застосовуючи фізичне насильство, здійснили напад на неповнолітнього Є. з метою заволодіння майном останнього. В ході нападу Г. умисно наніс Є. один удар ножем внаслідок чого заподіяв Є. тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.

Адвокат, виконуючи свої функціональні обов’язки, з’ясував всі обставини справи. Захисник наполіг на тому, що в діях його підзахисного відсутній склад кримінального правопорушення, передбаченого п.6 ч.2 ст.115 КК, ч.4 ст.187 КК України.

Завдяки правильно обраній позиції захисту, в рамках досудового розслідування відбулася зміна кваліфікації дій підозрюваного з п. 6 ч. 2 ст. 115 КК, ч.4 ст.187 КК України на ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, карається позбавленням волі від трьох до шести років) та ч.3 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, що завдало значної шкоди потерпілому, карається позбавленням волі від чотирьох до восьми років).

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua