Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Нові правила заповнення формуляра заяви до Європейського суду з прав людини

Деталі

10.02.2016 new rules EU courtУ зв'язку з порушенням Російською Федерацією прав громадян, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у південно-східних областях України з 1 січня 2016 року діють нові правила звернення до Європейського суду.

Новий бланк формуляра заяви викладений на сайті Європейського суду українською мовою за посиланням: http://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/forms/ukr&c

Відповідно до пар. 5.1. Регламенту Європейського суду недотримання встановлених вимог подання заяви має наслідком залишення Європейським судом такої заяви без розгляду. При цьому, заявники повинні використовувати поточну версію формуляру заяви. Старі формуляри заяви, що використовувалися з 1 січня 2014 року, надіслані до Європейського суду після 1 січня 2016 року, не прийматимуться.

У разі заповнення формулярів за старими зразками, регіональні та місцеві центри з надання правової допомоги, які надавали сприяння громадянам у заповненні формуляра заяви до Європейського суду у зв'язку з порушенням Російською Федерацією їх прав, гарантованих Європейською Конвенцією з прав людини, на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у південно-східних областях України у січні та на початку лютого 2016 року, за наявними контактами заявників, надаватимуть допомогу громадянам в належному переоформленні звернень до Європейського суду.

Додатки:
1. Формуляр заяви звернення до Європейського суду з прав людини – 13 арк.;
2. Нотатка для заповнення формуляра заяви – 11 арк.;
3. Довіреність – 3 арк.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua