Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзні прийоми – крок до правової освіченості громади

Деталі

VPZ2Виїзні прийоми громадян необхідний та важливий напрямок роботи для місцевих центрів та бюро правової допомоги. Подібні заходи відбуваються регулярно і вже довели свою ефективність. Про найцікавіші заходи, які відбулись останнім часом, читайте у нашому огляді.

Детальніше...

Особистий прийом: почути та допомогти

Деталі

OP228 лютого заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Радушинська спільно з першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Іриною Волошиною провели особистий прийом громадян.

Детальніше...

Виїзний прийом: безоплатні правові консультації та швидка юридична допомога

Деталі

VK128 лютого директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та в. о. директора Житомирського місцевого центру Олександром Ковелем провели виїзний прийом громадян у с. Кам’янка Житомирського району.

Детальніше...

Ти маєш знати більше: мешканцям Житомирщини розповіли про їхні права

Деталі

TMP1Реформи в Україні потребують чимало законодавчих змін. Орієнтуватись у нововведеннях не так вже й просто. Допомогти громадянам не тільки знати свої права, а й навчитись ними користуватись покликаний і загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право». Фахівці центрів та бюро правової допомоги проводять чимало правопросвітніх заходів: лекції для школярів та трудових колективів, вуличне інформування тощо. Про найцікавіші заходи, читайте у нашому щотижневому огляді.

Детальніше...

Чи повинна мати платити аліменти, якщо дитина проживає з батьком? (Відео)

Деталі

LogoДіти повинні зростати в любові та турботі. Але трапляється, що двоє найрідніших людей у якийсь момент стають чужими одне для одного. Та навіть у ситуації, коли дорослі вирішують жити окремо інтереси дитини мають бути захищені.

Детальніше...

Як протидіяти домашньому насильству?

Деталі

LogoЗ 07 січня 2018 року набрав чинності новий Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який запровадив нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства. У рамках проекту «Я маю право» ми надаємо відповіді на найбільш актуальні питання.

Детальніше...

Правова підтримка: виїзний прийоми та адресна правова допомога

Деталі

VV523 лютого заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська спільно з першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції Іриною Волошиною провели виїзний прийом громадян в с. Волиця Андрушівського району.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua