Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Новації у процесуальному законодавстві України: у Житомирі провели навчальний семінар

Деталі


NS209 лютого у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області пройшов навчальний семінар «Новели цивільно-процесуального законодавства» для працівників відділу представництва місцевих центрів та бюро правової допомоги. Про законодавчі новації присутнім розповіли заступник директора Регіонального центра з надання БВПД Наталія Радушинська та начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов.


Наталія Радушинська акцентувала увагу присутніх на актуальності заходу у зв’язку з наявністю гострої необхідності у вивченні та обговоренні концептуальних засад новел процесуального законодавства України, задля належного практичного застосування в діяльності центрів.
Учасникам семінару обговорили питання представництва в судовому процесі, відкриття провадження у справі, перелік документів по суті справи та інші процесуальні документи, особливості розгляду справ в порядку загального та спрощеного провадження.

NS1
Тимур Кашапов надав практичні рекомендації щодо вирішення проблем, які виникають у роботі працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги при підготовці справи до судового розгляду у зв’язку із змінами у законодавстві. Про актуальність теми свідчить велика кількість запитань, на які були надані ґрунтовні відповіді.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua