Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Подяка адвокату Валентині Богданович

Деталі

LogoЗавдяки професійним діям адвокатів багато життєвих проблем вдається вирішити у правовий спосіб. Юридична допомога від професіоналів своєї справи - це реальна можливість захисту порушених прав. Чергова подяка адвокату від клієнтів надійшла до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.


У грудні 2017 року до Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась Антоніна Баранцева, яка виховує дитину з інвалідністю. Вона розповіла, що в офіційні документи сина необхідно було внести зміни. Для складання процесуальних документів доручення надали адвокату Валентині Богданович. Адвокат оформила клопотання до РАЦСу про внесення зміни в актові записи. У РАЦСі погодились з викладеними доказами в клопотанні адвоката та видали жінці новий документ.

BV1
Завдяки професійним діям адвоката Валентини Богданович, питання вдалося вирішити в правовий спосіб, але без звернення до суду та зайвих витрат на оплату судового збору.

PB1

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua