Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

   

Вийшов 4 випуск інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

DigestВийшов четвертий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У четвертому випуску дайджесту шукайте основні статистичні показники роботи системи, інформацію щодо законотворчої роботи у сфері безоплатної правової допомоги, результати Міжнародної конференції «Якість безоплатної правової допомоги» та навчальних поїздок представників системи БПД до Канади й Данії, пріоритети подальшого розвитку системи у 2015 році; а також, традиційно, приклади успішних справ адвокатів, корисні практики управління центрів БВПД, європейської практики правового захисту та інші актуальні й важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги та Координаційного центру.

4-ий, а також попередні випуски Інформаційного дайджесту до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Житомирського центру у розділі «Інформаційний дайджест».

 Приємного читання!

З Днем Адвокатури

Деталі

19.12.2014 adv day Шановні адвокати!

Вітаємо зі святом святого Миколая та професійним святом – Днем Адвокатури! Бажаємо добра, миру та благополуччя! Блискучих захистів, виграшних справ, успішної кар'єри та великого людського щастя!

Міжнародна конференція "Якість безоплатної правової допомоги"

Деталі

10.12.2014 conference QA12 - 13 грудня 2014 року відбулася Міжнародна конференція "Якість безоплатної правової допомоги", що зібрала за обговоренням ключових учасників та експертів кримінального правосуддя України. Мета конференції - обговорення досягнень, ризиків та перспектив співпраці з метою забезпечення ефективного правового захисту всіх осіб, що його потребують.

Детальніше...

Заступник директора Центру Радушинська Н. В. провела зустріч із спецконтингентом виправних закладів м. Житомира

Деталі

11.12.2014 prison11 грудня 2014 року заступник директора Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радушинська Наталія Вацлавівна разом з представниками головного управління юстиції в Житомирській області відвідала слідчо-заарештованих осіб УВП №8 м.Житомира: неповнолітніх, жінок, засуджених, що здійснюють господарське обслуговування  та засуджених ВК №4 м.Житомира. В ході зустрічі було здійснено особистий прийом з питань, які стосуються порядку та якості надання безоплатної вторинної правової допомоги. Жодних нарікань на роботу адвокатів Центру від слідчо-заарештованих неповнолітніх та жінок не надійшло. Засудженим  було роз'ясненно право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фото події можна переглянути тут

Прес-конференція в рамках Всеукраїнського тижня права

Деталі

08.12.2014 press conference8 грудня 2014 року заступник директора Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радушинська Наталія Вацлавівна прийняла участь у прес-конференції для представників місцевих мас-медіа в рамках Всеукраїнського тижня права, де виступила з інформацією про діяльність Центру , порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги, відповіла на запитання журналістів.

Фото з прес-конференції можна переглянути тут.

Вийшов 3 випуск інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

DigestВийшов третій випуск інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Традиційно, на сторінках 3-го випуску – актуальна інформація про «життя» системи безоплатної правової допомоги – події, плани, статистичні дані;  приклади успішних справ адвокатів, корисні практики адвокатської діяльності та менеджменту центрів БВПД; а також – про наших колег у системі.

3-ій, а також попередні випуски Інформаційного дайджесту до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

Лекція для курсантів Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції

Деталі

04.12.2014 lecture police4 листопада 2014 року начальник відділу організації надання правової допомоги в кримінальному процесі Ничипорук В.П. виступив перед курсантами Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції які проходять навчання на курсі дільничних інспекторів міліції та на курсі працівників патрульно- постової служби. Під час виступу курсантам доведено Закон України «Про безоплатну правову допомогу» в частині надання безоплатної вторинної правової допомоги, організації діяльності Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та «Порядок інформування Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1363 від 28.12.2011 р.

Фото з лекції можна переглянути тут.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua